17 (1)

 

Jakiś czas temu zapytałam Was na facebooku, co sądzicie o kolejnym projekcie rozwojowym. W listopadzie wspólnie zrealizowaliśmy 30 dni do zmian w związku – to była magia. Na mojej liście uczestników mam ponad 600 osób a na facebooku zadeklarowało się ich ponad 350! Okazuje się, że mocne, realne kroki tu i teraz to to, czego potrzebujemy, żeby ulepszyć swoje życie. I właśnie stąd pomysł na kolejną akcję – tym razem wybraliście temat pewności siebie. Dzisiaj chcę opowiedzieć Wam o projekcie, który wystartuje 19 marca – czyli już niedługo!

 

17 pewnych siebie dni

Projekt, który chcę Wam zaproponować potrwa 17 dni i rozpocznie się 19 marca. Nosiłam się z wizją zorganizowania czegoś takiego z różnych powodów. Jednym z nich jest moja własna historia – mówiłam o niej między innymi tutaj. Pewność siebie w moim przypadku była czymś, co tworzyło się, kiełkowało i rozkwitało bardzo długo. Mam za sobą wiele wzlotów i upadków. Dostrzegam jednocześnie, że to, czym cieszę się dzisiaj daje mi mnóstwo spokoju ducha. Obserwuję siebie, swoje działania i widzę dużą zmianę – na lepsze. Pewność siebie to dla mnie stanie po swojej własnej stronie, bycie swoim najlepszym przyjacielem. To również zdrowa pokora wobec innych ludzi, cierpliwość i zrozumienie. Jeśli jestem pewna siebie nie zrzucam na innych odpowiedzialności za swoje błędy, nie wpadam w sidła zawiści i nie jestem wredna. Tak po prostu. Szanuję, kocham i doceniam siebie. I nie drżę ze strachu w obliczu konfliktu, trudności czy własnych porażek.

Druga rzecz, która zachęca mnie do realizacji takiego projektu to kontakt z moimi klientami. Podczas szkoleń – i indywidualnych i grupowych – często wychodzi na pierwszy plan właśnie pewność siebie. To jej brak sprawia, że ktoś nie potrafi zrezygnować z chorego związku, nie idzie na studia bo jest za późno czy nie mówi NIE! własnym rodzicom czy dzieciom. Brak pewności siebie odbiera wiele radości życia – mam nadzieję, że ten projekt pomoże w walce o siebie!

Jak będzie wyglądać projekt 17 pewnych siebie dni?

Nowy projekt rozwojowy chcę przeprowadzić na moim fanpage’u i na stronie www. Od 19 marca, w każdy poranek, otrzymacie ode mnie kolejny krok związany z budowaniem pewności siebie. Będziemy pracować w kilku obszarach i dotykać różnych tematów, dlatego właśnie na rano przygotuję dla Was ćwiczenie rozwojowe (facebook), coś do przemyślenia, inspirację, kilka wskazówek, a wieczorem zaproszę do odsłuchania podcastu związanego z tematem dnia (to już na blogu). To będzie intensywny czas, to prawda. Mam jednak nadzieję, że pozwolicie sobie na takie mocne działania. Dla siebie.

 

Jeśli chcesz dołączyć do projektu, zrób kilka rzeczy

1. Zapisz się

Ci uczestnicy, którzy zapiszą się do projektu za pomocą formularza, który jest poniżej, codziennie przez 17 dni otrzymają ode mnie pełny pakiet dnia – link do podcastu, krok rozwojowy i kilka drobiazgów. Po projekcie poproszę Was również o refleksję, a w jego trakcie przedstawię historie innych uczestników (oczywiście anonimowo), które będą dla nas wszystkich doskonałą inspiracją do pracy nad sobą. Osoby, które zapiszą się do projektu mogą liczyć na kilka bonusów, o których na razie nie będę mówić.2. Opowiedz swoją historię

Bez względu na to, czy dziś czujesz się super-hiper-pewnie, czy próbujesz na razie zasiać ziarenka pewności siebie w swoim życiu, skuś się proszę na napisanie mi swojej historii. Będzie mi bardzo miło, jeśli znajdziesz na to czas. To, jak postrzegasz pewność siebie, z czym się zmagasz i czego pragniesz będzie dla nas wszystkich czymś wyjątkowym. Myślę, że każdy z nas choć raz w życiu zmagał się z trudnościami na tym polu. Połączmy siły i zróbmy wszystko, aby tę wersję idealną pewności siebie ożywić już na zawsze. Poniżej jest miejsce na Twoją historię – zapraszam Cię serdecznie. Dziś, jutro, za tydzień, za rok 🙂 Będę tutaj cały czas. Za Twoją zgodą wrzucę Twoją historię do newslettera – anonimowo!

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Czym jest dla Ciebie pewność siebie? Jak rozumiesz te dwa słowa? Po czym stwierdzasz, że ktoś jest pewny siebie?

Jak wygląda Twoja pewność siebie dzisiaj? Jak sądzisz, z czego to wynika? Czy potrafisz przypomnieć sobie momenty, w których wyjątkowo Ci jej brakowało?

Gdybyś mógł/mogła dać niepewnej osobie jedną złotą radę, co by to było?

Czy chcesz dodać coś jeszcze?

Jak mogę podpisać Cię w tekście?

Twoje dane osobowe, takie jak adres email czy imię, będą wykorzystywane przeze mnie jedynie na potrzeby kontaktu z Tobą. Czy zgadzasz się na to?

TAKNIE

3. Śledź kolejne kroki na moim facebookowym profilu

Każdego poranka na mojej stronie pojawi się kolejny krok związany z budowaniem pewności siebie. Zachęcam Cię do wykonania go w ciągu dnia po to, aby wieczorny podcast, który pojawi się tutaj był dobrym podsumowaniem Twojej pracy. Postaraj się potraktować ten projekt priorytetowo. To wyzwanie – czasem będzie trudniej, czasem łatwiej. Możesz mieć wątpliwości lub z niechęcią spojrzysz na propozycję wyskoczenia ze swojego bezpiecznego pudełka. Niektóre kroki mogą być dla Ciebie mało wymagające. W porządku – potraktuj każdy krok jak element planu, przystąp do działania i sprawdź, co zdarzy się po 17 dniach.

4. Określ swoje cele w ramach projektu

To ważne – żadną sztuką jest skok na głęboką wodę bez przygotowania. Sztuką jest określenie czego się chce i sprawdzanie efektów swoich wysiłków. Zadbaj o to, aby rzeczywiście określić swoje cele. Pomyśl o tym, z czym się zmagasz, zastanów się nad sytuacjami, które w jakiś sposób wpływają na Twoją pewność siebie. Przypomnij sobie, które relacje ją budują, a które niszczą. Czego oczekujesz? Jeśli masz ochotę, możesz podzielić się ze mną swoimi celami – to z pewnością będzie bardzo pomocne przy pracy nad całą akcją.

5. Zaangażuj się

Jeśli chcesz pewności siebie – zrób sobie ją – to znaczy zadziałaj. Przygotowałam dla Ciebie 17-dniowy projekt rozwojowy. Zachęcam Cię zatem do intensywnej pracy, działania, wykonywania kolejnych kroków i śledzenia swoich zmian. To kluczowe – jeśli poprzestaniesz na czytaniu tekstów czy słuchaniu sobie podcastów dla idei, stracisz czas. Zamiast marnowania ważnych minut, wyciągnij z nich 105% i daj sobie w prezencie pewność siebie. Tak wiem, to proces. Zacznij zatem.

17 (2)

Jeśli masz jakieś pytania związane z projektem – przedstaw je w komentarzu. Chętnie na nie odpowiem.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje udział w projekcie?

Jedyne, o co Cię proszę to maksimum zaangażowania w kolejne kroki projektu. Moim celem jest dostarczenie Ci tego, co pomoże Ci w pracy nad swoją pewnością siebie. Zadbaj zatem o to, aby dać z siebie 105%. To moja zapłata.

Dołączysz?

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn2Share on Google+0Pin on Pinterest0