Mamusiu, to musiało być trudne a czasami nawet niemożliwe. Nie miałaś wokół siebie żadnych trenerów, ja nie nic Ci ułatwiałam. Wiem, że nie zawsze słuchałam, ale mamusiu, zawsze Cię obserwowałam. I widziałam, że rezygnacja nigdy nie była dla Ciebie opcją. Wiem, że czasem to wszystko boli, ale to ty podjęłaś decyzję, żeby podążać tą ścieżką. Dzięki Tobie wiem, że to możliwe. Warto. To konieczne – stanąć oko w oko z moimi lękami. Nie mam pojęcia skąd bierzesz tyle energii – to musi być jakieś niesamowite źródło. Pomyśl mamusiu, biorąc sprawy ze własne ręce, inspirujesz mnie. Chcę być taka jak Ty. Teraz moja kolej.

Właśnie w taki dzień jak dzisiaj, kiedy wydaje się, że naprawdę to wszystko to walka z wiatrakami. Kiedy jedyną sensowną opcją wydaje się opatulenie w szlafrok i spędzenie czasu przed telewizorem. Albo spędzenie tak życia. Gdy marzenia, plany i cele to misja niemożliwa. I właśnie wtedy, gdy zamiast rezygnacji mówię sobie, że spróbuję przezwyciężyć ten trudny czas niesprzyjające warunki, gdy nie wściekam się na cały świat, że tak wygląda to wszystko tylko działam, robię coś, co zostaje w moim dziecku na zawsze.

Taki obraz mamy właśnie. Taki obraz siły.

Miazga. Wyję.

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn4Share on Google+1Pin on Pinterest0