I jest. Powstał. Kanał na Youtube. Część z Was pewnie wie, dlaczego wciąż odkładałam tę decyzję na wielkie później. Powodów było mnóstwo, a ja wciąż z tyłu głowy miałam pomysł na taki projekt. Nie jest łatwo wykroczyć poza swoją strefę komfortu tak, jak ja to robię w tym momencie. Filmiki to coś zupełnie nowego dla mnie, oglądam każdy po kilkanaście razy (też moje filmiki w grupie “Najlepsza do..”), analizuję, dziwię się, że w tym czy tamtym momencie robię taką a nie inną minę. Denerwuję się na aparat, który świeci mi w zębach, narzekam na gesty, zastanawiam się, czy może powinnam bardziej się “spiąć”. Krytyk wewnętrzny właśnie rozpoczyna zabawę swojego życia!

I dlatego, że nie znoszę momentów, w których wygrywa mój krytyk wewnętrzny, mówię do Was: “Chodźcie!”. Zapraszam do subskrybowania kanału, komentowania, dawania mi kciuków i motywacyjnych kopniaków. Kolejny filmik w przyszłym tygodniu – powiem trochę o zdrowiu psychicznym, ale tak bardziej w moim stylu 😉

Mówię też “Chodźcie!”, bo jutro startujemy z drugą edycją e-kursu “Budowanie pewności siebie” – o tym projekcie postanowiłam powiedzieć pierwsze słowa na kanale.

ACH!

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Google+4Pin on Pinterest0