Wiecie co najbardziej na mnie działa? Siła deklaracji. Z jednej strony to, że powiem publicznie o tym, co chcę zrobić. Z drugiej strony to, że zapiszę sobie jakiś cel i umówię się sama ze sobą, że go zrealizuję. Dotyczy to oczywiście różnych rzeczy. Plany zawodowe, pomysły na szkolenia, w których chcę wziąć udział, postanowienia zdrowotne. Chcę różnych rzeczy i gdy powiem o nich głośno, męczą mnie i nie mogą być pozostawione bez mojej reakcji. Tak właśnie było z tym youtubem. Najpierw troszkę się przekonywałam do formy wideo. Musiałam się przekonać, bo świecący aparat na zębach był tym, co mnie trzymało z daleka od kamery. Mówiłam sobie i mówiłam innym, że gdy tylko ściągnę moją zębową biżuterię, wystartuję z kanałem. Ale cóż. Powiedziałam kiedyś, że zrobię to wcześniej i takie mamy tego wszystkiego efekty. Mimo mojego perfekcjonizmu, który obudził się przy okazji nagrywania filmików, udostępniłam ten właśnie o planowaniu menu. Mimo wielu wątpliwości, wrzuciłam go. Mimo pytań, które gdzieś tam pojawiły się w mojej głowie, zapraszam Was bardzo serdecznie do posłuchania tego, co mam do opowiedzenia o organizacji. Dajcie mi koniecznie znać co sądzicie i czy macie ochotę obejrzeć kolejne filmiki! Jakie tematy byłyby dla Was najciekawsze?

UFF!

Jak planować menu?

Planowanie jadłospisu to jeden z najważniejszych elementów organizacji życia. Dla mnie jeden z tych, które wiecznie odkładałam na bok. Rezultat? Mnóstwo straconego czasu, cała masa straconych pieniędzy i oczywiście dieta nie taka, o jakiej marzyłam.

W tym filmiku mówię o sposobach na planowanie menu i o tym, co może pomóc w zainspirowaniu się. To nie musi być droga przez mękę!

W filmiku powiedziałam o moich ulubionych książkach kucharskich:

 

 

Trzymajcie kciuki za moje kolejne kroki – bo będą stawiane. Mimo stresu i tego, że jednak non stop muszę wychodzić ze swojej strefy komfortu, to jest coś, co bardzo polubiłam. Bawię się tymi filmikami, zaczęłam robić facebookowe live, nagrywam też na instagramie i cieszy mnie to bardziej niż sądziłam. Każdy kciuk jest dla mnie dużą dawką energii. <3

 

youtube

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn1Share on Google+0Pin on Pinterest0