kale

Dobry ten mój listopad – i to nareszcie mogę powiedzieć po kilku niezbyt przyjemnych tygodniach. Październik dał mi popalić i bardzo czekałam na rozpoczęcie czegoś nowego, świeżego, bardziej energetycznego i pozytywnego. Padło na listopad – mam zamiar właśnie teraz poczuć, że wszystko wraca na miejsce.

Jakiś czas temu planowałam, że w czasie jesiennej pluchy postawię na inspirację i szkolenia online – po wakacyjnym cyklu szkoleń w Krakowie otrzymałam od Was wiele maili i komentarzy o tym, że Kraków jakoś tak daleko jest. Ktoś pisał o organizacji warsztatów w Warszawie, Białymstoku, Sopocie czy Poznaniu. Ktoś inny narzekał, że nie może się pojawić na żadnym spotkaniu, bo nie ma z kim zostawić dzieci na dłużej (np. na czas podróży do Krakowa) czy nawet na parę popołudniowych godzin. Znam temat z własnego doświadczenia – sama wiem, jak czasem trudno się wybrać na nawet najbardziej inspirujące szkolenie czy warsztat. Sama od pewnego czasu korzystam ze spotkań online i stwierdziłam, że czas najwyższy, abym i ja to Wam proponowała.

Startujemy w takim razie!

Mam dla Was dzisiaj listopadowy kalendarz – chcę pokazać Wam kilka rzeczy, które będą się dziać w najbliższych tygodniach. Mam nadzieję, że te moje propozycje będą dobrym sposobem na rozwój w tych szaro-burych miesiącach. Mnie listopad zawsze wypełnia energią i mam jej mnóstwo do przekazania 🙂 Zapraszam Was serdecznie!

Oprócz webinarów, które odbędą się w każdy poniedziałek października i najbliższy czwartek, przygotowuję się do pierwszej transmisji live na facebooku (24 listopada o 21:00). Czas na odpowiedzenie na pytania mailowe i na rozmowę z Wami na te tematy, które są dla Was ważne. Jeśli macie ochotę na zadanie mi pytania, na które odpowiem podczas transmisji, dajcie znać tutaj.

Zróbmy z listopada naprawdę pozytywny miesiąc! A co u Was się dzieje w listopadzie?

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn3Share on Google+0Pin on Pinterest0