Głupiec jest szczęśliwy, gdy jego pragnienia zostaną spełnione. Wojownik jest szczęśliwy bez żadnego powodu… 
Dan Millman “Droga miłującego pokój wojownika”

Szczęście – to słowo zawsze kojarzyło mi się z czymś, co jest raczej w moim zasięgu i zależy od tego, co zrobię. Na szczęście składają się decyzje, refleksja po trudnym wydarzeniu, ale i własne nastawienie. Wielką rolę w poczuciu szczęścia ma to, z jakim podejściem przywitamy kolejne sytuacje, zachowania innych ludzi czy różnice zdań. Szczęście jako ślepy los? O nie, w tym kierunku nie mam zamiaru iść.

Dzisiejszy podcast to kontynuacja serii czterech podcastów o szczęściu – dla mnie to dobry temat na wiosenne orzeźwienie. Czasem zmiana wymaga wielu trudnych decyzji, wyzwań i wysiłków – to jasne. Czasem jednak jesteśmy w stanie dokonać życiowej metamorfozy w prosty sposób – wprowadzając maleńkie modyfikację w codzienność. Mam nadzieję, że ten podcast będzie dobrym startem w tym właśnie kierunku.

 

Subskrybuj: iTunes, SoundCloud

 

 

Dziękuję za wysłuchanie mojego trzeciego podcastu 🙂 Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie i komentarze. Dajcie koniecznie znać, co sądzicie! Zapraszam Was też do subskybowania mnie na iTunes oraz SoundCloud. Dziękuję za wysłuchanie!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn1Share on Google+0Pin on Pinterest0