Temat bezdechu afektywnego jest żywy tutaj na blogu od pewnego czasu. W 2015 roku napisałam artykuł na ten temat, konsultując wszystko z lekarzem. Tutaj możecie go przeczytać. Muszę Wam przyznać, że nie spodziewałam się tak wielu maili w odpowiedzi na ten tekst. Wywołał przecież całe mnóstwo emocji! Rodzice trafiali na mojego bloga, wpisując w wyszukiwarkę: co zrobić, gdy dziecko mdleje, moje dziecko straciło przytomność, omdlenie dziecka, dziecko zanosi się i mdleje oraz mnóstwo innych wersji bezdechu afektywnego. W rezultacie przeczytałam mnóstwo historii o tym, jak maluchy wpadały w sidła intensywnego płaczu i mdlały. Sama pamiętam, jak smakuje lęk o swoje dziecko. To moje własne przerażenie kazało mi szukać informacji, sposobów i wiedzy o tym, co jest przyczyną bezdechu u najmłodszych. Był artykuł, była krótka rozmowa w Pytaniu na Śniadanie i teraz jest coś nowego. Jakiś czas temu nagrałam filmik właśnie o bezdechu. Mam nadzieję, że będzie to dla Was coś interesującego, a co najważniejsze: uczącego. Mam mocne poczucie, że na warto coś wiedzieć na ten temat, nawet jeśli problem nie pojawił się u dziecka.

Koniecznie dajcie mi znać, co sądzicie i bądźcie łaskawi – startuję dopiero z filmikami. To dla mnie nie tyle wychodzenie ze strefy komfortu, co wystrzał 😉

Temat dziecięcej emocjonalności będę rozwijać podczas 16-tygodniowego e-kursu Rozwijanie inteligencji emocjonalnej dziecka, który startuje 14 kwietnia. Jeśli macie ochotę popracować ze mną nad tym tematem – zapraszam serdecznie.

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Google+0Pin on Pinterest0