Kiedyś myślałam, że szczęście składa się ze skrupulatnie odliczonych sekund. Dzisiaj zdałam sobie sprawę, że wystarczy szczypta optymizmu, żeby zawiesić je w nieskończoności. 

Martyna Senator “Kiedy wolność mówi szeptem”

Z tym szczęściem bywa różnie – każdy z nas przecież od czasu do czasu staje w obliczu trudnych emocji. Teoretycznie nie musi się dziać nic szczególnego. Wszystko może wyglądać całkiem dobrze, świeci słońce, zaczyna się zwykły dzień. A jednak – to właśnie danego dnia czujemy, że nic nie jest takie jak powinno, wątpimy w siebie, mamy pretensje, zastanawiamy się i mamy w sobie całe mnóstwo emocjonalnego bólu, z którym trudno sobie poradzić. Czy w takiej chwili znajdujemy w sobie miejsce na szczęście?

 

Dzisiejszy podcast to kontynuacja serii czterech podcastów o szczęściu – tym razem zapraszam do odsłuchania ostatniej części. Dla mnie dążenie do tego magicznego stanu to przede wszystkim działanie i praca nad swoim nastawieniem i przekonaniami. Jakie są wspierające? Które z nawykowych myśli mogą przeszkadzać?

 

 

 

Dziękuję za wysłuchanie mojego piątego podcastu 🙂 Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie i komentarze. Dajcie koniecznie znać, co sądzicie! Zapraszam Was też do subskybowania mnie na iTunes oraz SoundCloud. Dziękuję za wysłuchanie!

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn4Share on Google+0Pin on Pinterest0