Projekt “Najlepsza do 30” jest moim osobistym projektem rozwojowym, który realizuję od ponad roku. W moje 27 urodziny stwierdziłam, że zanim przekroczę magiczny próg 30-stki, zadbam o to, aby stać się najlepszą wersją siebie. Chcę tak naprawdę wszystkiego – pielęgnacji ciała, duszy i umysłu, skupienia na pasjach, dbania o relacje, zdobywania wiedzy, rozwijania swojej kariery zawodowej. Uznałam, że dość już czekania i odkładania siebie samej na bok. Te trzy lata będą czasem największych zmian i najbardziej intensywnego rozwoju. W ciągu tego pierwszego roku rzeczywiście zdecydowałam się na wiele kroków, które wciąż przesuwałam w czasie. Zadbałam o ciało tak, jak chciałam zadbać, odważyłam się podjąć kilka decyzji i popracowałam nad sobą. Widzę efekty i mam nadzieję na więcej.

Kilka miesięcy temu postanowiłam opisać mój osobisty projekt w newsletterze. Zaskoczyła mnie taka ilość maili, pytań i inspiracji, które otrzymałam. Zauważyłam, że nie tylko ja chcę zwiększyć obroty i dać z siebie wszystko. Dojrzewałam do decyzji, aby z własnego projektu zrobić coś większego i oto jesteśmy! Zapraszam Was do wspólnych działań – przede mną jeszcze dwa lata do 30 urodzin. Przynajmniej do tej pory będę realizować plan – przygotujcie się zatem na długi projekt 🙂 Oczywiście szybko zaczęłam myśleć o przeróżnych rzeczach, które mogłabym włączyć w akcję – stąd mam kilka propozycji. Dołączycie?

 

 

W filmiku wspomniałam o kilku moich ulubionych książkach napisanych specjalnie dla kobiet. Zachęcam Was bardzo do sięgnięcia po nie i do zainspirowania się pomysłami. “Najlepsza do” to dbanie o siebie w różnych aspektach życia.

 

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Google+0Pin on Pinterest0