Zapraszam Cię dzisiajNA 25-TYGODNIOWY E-KURS BUDOWANIE PEWNOŚCI SIEBIE

Brak pewności siebie odbiera wiele radości w życiu. Często to właśnie to jest powodem, dla którego nie decydujemy się na spełnianie marzeń, tkwimy w toksycznym związku czy pozwalamy na to, aby życie przelatywało nam między palcami. Pewność siebie jest dla mnie podstawą w rozwijaniu siebie i realizowaniu celów. Osoby osiągające sukcesy zawodowe, spełnione w życiu prywatnym i zadowolone z siebie mają właśnie "to coś" - stoją po swojej własnej stronie, dają sobie przyzwolenie na popełnianie błędów, ale i stawiają sobie wysoko poprzeczkę, bo wierzą w swoje siły i talenty. Jest coś jeszcze. Człowiek pewny siebie działa na otoczenie w ten specjalny sposób - docenia innych ludzi, jest cierpliwy i dąży do zrozumienia. Zamiast zawiści i niechęci czuje inspirację i zadowolenie. I co najważniejsze: nie drży ze strachu w chwili konfliktu, niepewności czy problemów. Wie, że zawsze da radę.

Wyobraź sobie teraz, że pewność siebie towarzyszy Ci w każdej życiowej sytuacji. To silna część Twojego życia, coś jak poduszeczka ochronna idealna w chwili upadku. Dzięki pewności siebie możesz zrealizować swoje cele, osiągnąć sukces, który Ci się marzy lub zdecydować się na odważny krok, który dotąd był tylko w Twojej głowie. Pewność siebie czyni cuda, ale i jest wspaniałym elementem szczęścia. W ciągu najbliższych 6 miesięcy zadbamy o to, aby ta ważna cecha była Twoja. Na zawsze.

Dzisiaj mam dla Ciebie propozycję - 25 tygodniowy e-kurs "Budowanie pewności siebie"

START KOLEJNEJ EDYCJI8 września 2017 – TRWAJĄ ZAPISY

Kilka słów o tymjak wygląda ekurs

Jak długo potrwa szkolenie?przez 25 tygodni, w każdy piątek otrzymasz ode mnie lekcję

E-kurs został skomponowany tak, abyś w ciągu 25 tygodni popracował nad budowaniem pewności siebie. Każda z lekcji będzie kolejnym krokiem w tym kierunku. Lekcje będą zawierać konkretne ćwiczenia, podcasty, arkusze do pracy własnej i łatwe do wykorzystania w życiu metody tworzenia silnej pewności siebie. Zależy mi na tym, abyś po e-kursie czuł rzeczywistą zmianę w swoim życiu, otworzył się na realizowanie własnych celów i zbudował mocne podstawy, które będą dodawać Ci siły nie tylko w drodze do sukcesu, ale też w chwilach kryzysowych. Moim celem jest zaproponowanie Ci takich rozwiązań, które pozwolą Ci dostrzegać efekty już w pierwszym tygodniu pracy. Sama przekonałam się, że projekty rozwojowe, które trwają troszkę dłużej niż warsztaty wpływają na nasze zmiany lepiej i wywołują długotrwałe efekty, o których marzy się przez całe lata.

Jak wygląda taki ekurs?Widzimy się online

E-kurs oczywiście odbędzie się online. Moim głównym celem było stworzenie wartościowej propozycji rozwojowej, która będzie dostępna w każdym miejscu w Polsce i na świecie - dzięki temu mam możliwość współpracowania z osobami, które nie były w stanie skorzystać z tradycyjnego szkolenia. Oprócz cotygodniowej lekcji proponuję Ci też udział w zamkniętej grupie innych uczestników e-kursu. Chcę, abyśmy stworzyli dla siebie przyjazną przestrzeń, w której będziemy dzielić się przemyśleniami, pomysłami i oferować sobie wsparcie.

Czy ten e-kurs jest dla Ciebie?Sprawdź to!

Ten e-kurs powstał po to, aby wspierać osoby w budowaniu pewności siebie i wzmacnianiu samooceny. Stworzyłam tę rozwojową propozycję tak, aby każdy, kto chce popracować ze mną nad pewnością siebie, mógł przejść ten proces gdziekolwiek jest. Dlatego właśnie możesz spędzać czas w domu, zajmować się kolejnymi lekcjami w dowolnym czasie i być ze mną w kontakcie wtedy, gdy jest to najwygodniejsze.

Program e-kursu dotyczy metod, które budują pewność siebie, wzmacniają samoocenę i wspierają w dążeniu do spełniania swoich osobistych celów i marzeń. Sprawdziłam te sposoby na sobie, ale i testowałam podczas szkoleń stacjonarnych oraz pracy z klientami indywidualnymi. E-kurs kieruję zatem do osób, które chcą:

 • realizować swoje własne cele i marzenia
 • nauczyć się pewności siebie w relacjach zawodowych i prywatnych
 • dowiedzieć się, jak zaakceptować i pokochać siebie
 • wyrzucić z myśli negatywne przekonania na swój temat i toksyczne myśli
 • odważyć się i pewnie mówić o swoich zaletach, talentach i możliwościach
 • wierzyć w siebie - bezkomprosiowo i nieustannie
 • być szczęśliwe, spełnione i zadowolone z tego, jak żyją

Co otrzymasz podczas e-kursuCena zawiera

 • 25 lekcji e-kursu Budowanie Pewności Siebie
 • dostęp do zamkniętej grupy online dla uczestników
 • mnie do dyspozycji - będę z Tobą w kontakcie mailowym przez cały czas trwania projektu
 • wsparcie w monitorowaniu Twoich działań - będę zachęcać Cię do regularnych rozmów o kolejnych etapach Twojego rozwoju
 • mnóstwo wiedzy, konkretnych informacji i sposobów, które ułatwią Twoje życie

Kilka słów o tymCzego dowiesz się na szkoleniu

Poznasznarzędzia

Każda z lekcji e-kursu zawiera narzędzia, dzięki którym zbudujesz pewność siebie, która stanie się wspaniałym fundamentem Twojego sukcesu i szczęścia. Co tydzień otrzymasz około 30-minutowy podcast do odsłuchania, ćwiczenia rozwojowe, inspiracje i ciekawe sposoby, dzięki którym praca nad pewnością siebie będzie nie tylko ważnym projektem rozwojowym, ale i całkiem przyjemnym doświadczeniem. W trakcie 25 tygodni zaproponuję Ci wiele technik budowania, wzmacniania i utrzymywania pewności siebie. Podczas e-kursu otrzymasz ode mnie unikalne arkusze, materiały i propozycje, które będą towarzyszyć Ci przez wiele miesięcy po zakończeniu naszej współpracy. Powiem Ci też o moich doświadczeniach, nawet o kilku błędach i nauczkach, które sama sobie zapewniłam. Wspólnie wykorzystamy wszystkie te techniki po to, aby zadbać o Twój rozwój i realizację celów. Zadbam o to, abyś stworzył swoją własną skrzynkę narzędziową, z której będziesz korzystać zarówno w czasie poszukiwania motywacji jak i kryzysu. Jestem pewna, że z takim zestawem wzmacniającym Twoją pewność siebie, nigdy już jej nie utracisz.

PoznaszTriki

Mam dla Ciebie całą listę trików, które budują krok po kroku pewność siebie. Chcę wesprzeć Cię w pracy nad Twoimi przekonaniami, negatywnymi myślami i nawykami, które odbierają Ci wiarę w siebie. Chętne opowiem Ci zarówno o sposobach, które działają w przypadku wielu moich klientów coachingowych jak i o swoich własnych trikach, które dały mi niezachwianą pewność siebie. Wspólnie odczarujemy mit pewnego siebie człowieka i zadbamy o to, aby ta ważna cecha kojarzyła Ci się jak najlepiej.

możesz zadbać o swój rozwójpodczas webinarów i dzięki podcastom

Podczas 25 tygodni e-kursu nie tylko zadbam o to, abyś intensywnie pracował w ramach kolejnych lekcji, zagadnień i elementów projektu, ale i zaproszę Cię na szkolenia online, które będą świetnym uzupełnieniem do tego, co robisz indywidualnie. Na mojej stronie znajdziesz informacje o zbliżających się webinarach, nowych podcastach i pozostałych rozwojowych propozycjach.

Kilka słów o tymDlaczego warto ze mną pracować

- od ponad 6 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.

- opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.

- podczas szkoleń dbam o dobór metod do osób dlatego właśnie podczas spotkania otrzymasz narzędzia, techniki i triki, które dopasujesz do siebie tak, aby działać tak skutecznie jak tylko to możliwe.

Zapisz się

* indicates required

KOLEJNA EDYCJA9 lutego 2018