Zapraszam Cię dzisiajNA 15-TYGODNIOWY E-KURS Zarządzanie czasem, sobą, zadaniami

Czy można żyć bez planu? Ależ oczywiście! Można unikać jak ognia tworzenia wizji życia, najbliższego roku czy miesiąca. Można mówić stanowcze "nie" stawianiu celów, realizacji planów i dbaniu o swój rozwój w każdej dziedzinie życia. Można. Można też zrobić wszystko, aby nasz cenny czas został wykorzystany na 100%. Nie wiem, ile minut, godzin czy dni jest jeszcze przede mną. Wierzę jednak w to, że mogę przeznaczyć każdą chwilę na dbanie o swoje cele, życiową równowagę i wszystko to, co dla mnie ważne.

Wyobraź sobie swoje życie: wreszcie uporządkowane, przewidywalne, takie, o jakim zawsze marzyłeś. Realizujesz swoje cele, osiągasz sukcesy i jesteś konsekwentny. Tak, jesteś zmotywowany i nie odkładasz zadań na wieczne później. Życie bez chaosu i niszczącego stresu jest możliwe. Dzisiaj zapraszam Cię na szkolenie, dzięki któremu pokażę Ci, w jaki sposób poprawić swoje zarządzania czasem, sobą i zadaniami. W ciągu najbliższych tygodni odbędzie się kilka szkoleń związanych z tym tematem - zapisz się, zaproś swoich znajomych lub bliskie osoby. Sprawdźmy, jak można uporządkować swoje życie i o swój czas.

Dzisiaj mam dla Ciebie propozycję - 15 tygodniowy e-kurs "Zarządzanie czasem, sobą, zadaniami"

START KOLEJNEJ EDYCJI11 sierpnia 2017 – można się zapisywać

Kilka słów o tymjak wygląda ekurs

Jak długo potrwa szkolenie?przez 15 tygodni, w każdy piątek otrzymasz ode mnie lekcję

E-kurs został skomponowany tak, abyś w ciągu 15 tygodni zadbał o swoje zarządzanie czasem. Każda z lekcji będzie kolejnym krokiem w kierunku opracowania takiego systemu zarządzania czasem, który będzie pasował do Ciebie idealnie. Lekcje zawierać będą konkretne ćwiczenia, techniki i łatwe do wykorzystania metody, dzięki którym ulepszysz swoje wykorzystywanie czasu. Jestem przekonana, że moje metody pomogą Ci w realizacji celów już od pierwszego tygodnia wspólnej pracy. Sama przekonałam się, że dzięki realizacji takiego systemu szkoleniowego (który trwa troszkę dłużej niż warsztaty), można osiągnąć efekty, o których marzy się przez całe lata.

Jak wygląda taki ekurs?Widzimy się online

E-kurs oczywiście odbędzie się online. Moim głównym celem było stworzenie wartościowej propozycji rozwojowej, która będzie dostępna w każdym miejscu w Polsce i na świecie - dzięki temu mam możliwość współpracowania z osobami, które nie były w stanie skorzystać z tradycyjnego szkolenia. Oprócz cotygodniowej lekcji proponuję Ci też udział w zamkniętej grupie innych uczestników e-kursu. Chcę, abyśmy stworzyli dla siebie przyjazną przestrzeń, w której będziemy dzielić się przemyśleniami, pomysłami i oferować sobie wsparcie.

Czy ten e-kurs jest dla Ciebie?Sprawdź to!

Ten e-kurs stworzyłam tak, aby odpowiedzieć na potrzeby tych osób, które chcą popracować nad swoim wykorzystywaniem czasu, ale nie mogą pozwolić sobie na pojawienie się na którymś z moich szkoleń. Program ten dotyczy metod, które sama wykorzystuję każdego dnia, pomysłów, które szlifowałam przez minione lata i rozwiązań, które stosowałam podczas pracy z indywidualnymi klientami. E-kurs proponuję zatem do osób, które:

 • chcą skutecznie realizować swoje cele
 • potrzebują usłyszeć o sposobach, które sprawdzają się w praktyce
 • odkładają kolejne zadania na wieczne jutro
 • mają zbyt wiele obowiązków, miotają się między kolejnymi zadaniami i są wiecznie zmęczone
 • nie mają czasu dla siebie, na relaks, na chwilę odpoczynku
 • tracą czas, a później tego żałują
 • wciąż powtarzają "nie chce mi się", nie mają ani siły ani motywacji, aby robić w życiu to, o czym marzą
 • są niezadowolone z życia, nie mają w sobie energii

Co otrzymasz podczas e-kursuCena zawiera

 • 15 lekcji e-kursu Zarządzanie Czasem, Sobą, Zadaniami
 • dostęp do zamkniętej grupy online dla uczestników
 • mnie do dyspozycji - będę z Tobą w kontakcie mailowym przez cały czas trwania projektu
 • wsparcie w monitorowaniu Twoich działań - będę zachęcać Cię do regularnych rozmów o kolejnych etapach Twojego rozwoju
 • mnóstwo wiedzy, konkretnych informacji i sposobów, które ułatwią Twoje życie

Kilka słów o tymCzego dowiesz się na szkoleniu

Poznasznarzędzia

Każda z lekcji e-kursu zawiera narzędzia, dzięki którym zadbasz o organizacje swojego życia i wprowadzisz w nie porządek. Ponadto dowiesz się, jak wspierać samego siebie w realizowaniu celów, układaniu planów i zarządzaniu swoim życiem. Przygotowałam dla Ciebie sposoby, które można z łatwością wprowadzić w codzienność i dostrzec ich fenomenalny wpływ już od pierwszej lekcji. Dzięki moim propozycjom stworzysz taki system, który w 100% będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

odkryjesztechniki

W trakcie 15 tygodni wspólnej pracy powiem Ci o niezawodnych technikach, które sprawdzają się zarówno w czasach chaosu, niepewności i braku motywacji, jak i o tych, które sprawdzają się w dobrym, intensywnym czasie. Przedstawię Ci nowoczesne metody, które sprawdzają się dzisiaj, ale i pokażę, co jest przestarzałe i nieskuteczne. Czasy się zmieniają - zarządzanie życiem wymaga innowacji, świeżego podejścia - pokażę Ci, jak skomponować swój własny system działania. Chcę dla Ciebie skuteczności i produktywności. Podczas e-kursu otrzymasz ode mnie unikalne arkusze, materiały i propozycje, które będą towarzyszyć Ci przez wiele miesięcy po zakończeniu naszej współpracy. Powiem Ci też o moich doświadczeniach, nawet o kilku błędach i nauczkach, które sama sobie zapewniłam. Wspólnie wykorzystamy wszystkie te techniki po to, aby zadbać o Twój rozwój i realizację celów.

PoznaszTriki

Mam dla Ciebie całą listę trików, które zmieniają życie, oszczędzają czas i zapewniają spokój ducha. Chcę wesprzeć Cię w budowaniu harmonii w Twoim życiu i pomóc Ci w wykorzystywaniu swoich cennych minut na to, co dla Ciebie najważniejsze. Chętnie opowiem Ci o moich własnych sposobach, które usprawniły moje działania zarówno w domu, jak i w pracy. Podzielę się z Tobą drobnymi magicznymi sztuczkami, które motywują i zachęcają innych ludzi do działania.

Kilka słów o tymDlaczego warto ze mną pracować

- od ponad 10 lat aktywnie zarządzam swoim czasem i sobą w czasie. Sprawdziłam wszystkie metody, do jakich udało mi się dotrzeć, testowałam je w różnych miejscach i warunkach życiowych. Dziś mogę polecić Ci najskuteczniejsze metody i triki.

- mam w domu dwa maluchy - moja córka ma pięć lat, a syn trzy. Przez ten ważny dla mnie czas zrozumiałam, jak istotne jest zarządzanie czasem i szukanie dobrych rozwiązań. Nauczyłam się tak realizować cele, aby czuć satysfakcję i stawiać rodzinę na pierwszym miejscu.

- od ponad 6 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą lepiej wykorzystywać swój czas. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu. Wiele radości dały mi spotkania z mamami, które postanowiły poprawić swoje zarządzanie zadaniami.

- opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.

- podczas szkoleń dbam o dobór metod do osób dlatego właśnie podczas spotkania otrzymasz narzędzia, techniki i triki, które dopasujesz do siebie tak, aby działać tak skutecznie jak tylko to możliwe.

Zapisz się!

* indicates required

KOLEJNA EDYCJAluty 2018