Witaj na mojej stronie!

Nazywam się Edyta Zając, jestem psychologiem i trenerem.

Cieszę się, że dotarłeś na moją stronę, na której piszę o mojej pracy, dzielę się wiedzą, technikami i narzędziami, które pomagają w rozwoju i rozwiązywaniu problemów oraz pokazuję moją działalność.

Lubię, gdy psychologia przestaje być teorią a staje się praktyką – to chyba najlepiej może określać moją pracę. Uwielbiam psychologię, zagłębianie się w wynikach badań, psychologiczne książki, publikacje i pomysły. Nie wyobrażam sobie jednak, aby to, co powstaje w umyśle psychologa, nie było wykorzystane.

I dlatego: moją misją jest dbanie o to, aby psychologia zmieniała na lepsze życie ludzi. Chcę wspierać w budowaniu silnych i szczęśliwych relacji, pomagać w zarządzaniu czasem, rozwijaniu asertywności, pewności siebie i dbaniu o swoje potrzeby. Zależy mi na tym, aby każdy człowiek dbał o swoją wolność finansową, wizerunek i wkraczał na ścieżkę osobistego sukcesu. Czymkolwiek ten sukces dla niego jest. Chcę pokazywać, jak małymi krokami można zmieniać swoje codzienne nawyki, walczyć z trudnościami i być lepszym rodzicem.

Psychologia ma być żywa, ekscytująca, budująca i realna. Dla mnie taka jest, a dla Ciebie?

Najczęściej pracuję z moimi klientami nad następującymi tematami:

  • zarządzanie czasem, planowanie i organizacja
  • określanie nowej ścieżki zawodowej oraz realizowanie planu zmian
  • odważne wkraczanie na rynek pracy lub tworzenie własnego biznesu
  • zwiększanie własnej efektywności i produktywności
  • budowanie zdrowych i satysfakcjonujących relacji
  • praca nad pewnością siebie i samooceną
  • kreowanie profesjonalnego wizerunku w oparciu o autentyczność

 

Zapraszam na e-kursy, szkolenia indywidualne, warsztaty otwarte oraz do czytania moich publikacji (na przykład tej o związkach). Regularnie prowadzę szkolenia wewnętrzne w firmach i instytucjach. Mam też przyjemność występować na uczelniach oraz prowadzić spotkania dla uczniów.

Poza moją działalnością pod własną marką, pracuje również w ramach firmy Psychologia w Polsce – jestem tam Prezesem Zarządu. Wraz z moim zespołem kreuję miejsce dla polskiej psychologii, wspieram wydarzenia psychologiczne, nadzoruję blog tworzony przez nasze grono ekspertów oraz organizuję szkolenia otwarte i warsztaty/szkolenia dla firm.

Kulisy tworzenia bloga i to, jak realizuję swoje pasje można obejrzeć na moim instagramie. Jestem fanką podróży, czytam mnóstwo książek i kocham zdrowe jedzenie. Lubię być aktywną mamą – z moimi maluchami (4 i 2 lata) staram się spędzać aktywnie czas, ale i leniuchować od czasu do czasu. Na instagramie pokazuję też nasze małżeńskie próby wybudowania domu na wsi. Dobrze się dzieje!

W razie pytań zapraszam do rozmowy kontakt@edytazajac.pl