Miłego tygodnia – te słowa wcale nie muszą być nudne, nieznaczące, stereotypowe i bezsensowne. Miłego tygodnia to znaczy: bądź nastawiony jak najlepiej do tego, co się wydarzy. Bądź miły dla siebie i dla osób, które Ci towarzyszą. Bądź też miły dla tych, którzy stają Ci na drodze. Z tym, co się wydarzy można poradzić sobie na dwa sposoby: potraktować jak dramat lub bal. Ja od dobrych paru lat wybieram bal i bardzo to polecam. Każda okazja do tańca jest na wagę złota.

Dzisiaj zapraszam Was serdecznie do kolejnej odsłony cyklu Miłego tygodnia. To mój bardzo subiektywny, chaotyczny, wymieszany zbiór inspiracji. Mam nadzieję, że i Wy znajdziecie w nim coś dla siebie.

Wzruszenie tygodnia

Allegro jest dla mnie mistrzem świata w tworzeniu filmów, które trafiają prosto w serce. Ten filmik jest doskonały w swojej prostocie i z pewnością zostanie w mojej głowie na bardzo długo.

Matczyne wzruszenie tygodnia

Może to nie jest tylko wina ciąży? Może te wszystkie reklamy i kampanie, na które trafiam ostatnio naprawdę są takie wzruszające? Tutaj znów łzy, które reżyseruje Magda Targosz. Magia i coś, co znów zostaje w głowie i sercu. Znakomita robota, 1000 pierwszych dni.

Muzyka tego tygodnia

 

 

Piękne, nastrojowe i bardzo klasyczne utwory będą nadawać rytm tego tygodnia. Ostatnio coraz częściej mieszam dźwięki i style w słuchanej muzyce – piękne rzeczy można odkryć.

Zdjęcie tygodnia

Rotasiz Seyyah, niezwykle utalentowany fotograf, rozpoczął projekt, który mnie zauroczył. Wiecie, czym różnią się te dwa zdjęcia? Pierwsze jest po prostu ustawione, standardowe. Drugie to ujęcie tego momentu, w którym modelka słyszy Jesteś piekna! Zobaczcie, jak zmienia się twarz człowieka w takiej chwili. To jest jakaś inspiracja do zmian w relacjach, prawda? Więcej tych pięknych zdjęć znajdziecie tutaj.

Zachwyt tygodnia

 

Prosty akt dobroci dla Ciebie może być drobiazgiem, a dla drugiej osoby jedną z ważniejszych rzeczy w życiu. Cudowne.

Metamorfoza tygodnia

 

Niesamowita zmiana. Bezdomny mężczyzna, który mieszkał na ulicy jednego z hiszpańskich miast. Zmiana, jaką mu zaproponowano jest nieprawdopodobna. Zobaczcie, jak inaczej on sam się zachowuje. To piękny dowód tego, że rzeczywiście nie warto zapominać o żadnej z części siebie – ciało jest też bardzo ważne!

Warto poczytać i spróbować:

 

 

 

Miłego tygodnia!