Otwieram laptop. Naciskam jeden guzik i na ekranie pojawia się cały mój świat. Świat na dzisiaj.

Zawsze też wyraźnie widzę jeden plik, który nieustannie przywołuje mnie, woła o odrobinę kreatywności i całe morze akcji. Jest takie miejsce w moim laptopie, które nazywam kuźnią pomysłów. Wystarczy mi jeden niezbyt produktywny dzień. Zasiadam wtedy przed tym plikiem i staram się zapisać 20 ciekawych pomysłów na pracę nad blogiem i psychologią. Krok po kroku rozkręcam się, wymyślam ciekawe rzeczy, tworzę materiał, z którego zrobię później coś dobrego.

Czasem mam wrażenie, że ta moja kuźnia jest studnią bez dna. Czasem przeraża mnie to, że czas biegnie, a ja chyba nigdy nie będę w stanie zrealizować wszystkiego, co kiełkuje w mojej głowie. Czasem szukam rozwiązań i często je znajduję.

Dziś wychodzę do Was z propozycją i prośbą o wsparcie. Z czymś, co dojrzewało we mnie przez długi czas. Kochani, założyłam konto na Patronite.

Patronite

Patronite jest wyjątkowym miejscem w sieci. To dzięki tej platformie można stać się patronem i mecenasem twórców, którzy są dla nas ważni. To dzięki wsparciu finansowemu takie osoby mogą realizować konkretne projekty, rozwijać te istniejące i tworzyć inspirujące rzeczy. Postanowiłam dołączyć do tego grona i poprosić Was o wsparcie w zamian oferując nagrody, których realizacja rusza już wkrótce (jeśli pojawią się moi Patroni).

Co planuję zrobić dzięki wsparciu Patronite?

  • zrealizuję serię podcastów “Herbatka z jaśminem” – opisałam je tak: “Podczas niedzielnych wieczorów z herbatką z jaśminem, zaproszę Cię do rozmów o ulepszaniu swojego życia, o dbaniu o równowagę, harmonię i balans. Będzie dużo psychologii, jak zwykle u mnie.” Planuję sezon jesienno-zimowy wypełniony takimi spotkaniami z psychologią w tle.
  • zrealizuję projekt “Medytacje dla przyszłych mam”, o którym marzę już od bardzo dawna. Chciałabym stworzyć całą serię podcastów i nagrań wideo, które pomogą przyszłym mamom w przygotowaniach do spotkania z dzieckiem. To medytacje, czyli sposoby na wyciszenie, refleksję, przygotowanie emocjonalne do tego, co ma się wydarzyć po porodzie.
  • zadbam o rozwój bloga tak, aby stał się kopalnią pomysłów, wiedzy, inspiracji – chciałabym zadbać o rozwój kanału na youtube, podziałać w ramach serii blogowych, odpowiadać na pytania czytelników i tworzyć artykuły na ich specjalne zamówienie. Wiem jednak, że potrzebuję czasu, sprzętu oraz wsparcia osób, które potrafią chociażby nagrywać filmy. Marzy mi się realizacja projektu “Dom” na blogu oraz działania w ramach pomysłów, które zdecydowanie za długo są w mojej kuźni pomysłów.

Jeśli zdecydujecie się wesprzeć moje projekty, będę wdzięczna bardziej niż możecie sobie to wyobrazić. Każda złotówka, która zostaje przelana jest dla mnie informacją o tym, że gdzieś tam jest człowiek, dla którego psychologia w moim wydaniu jest dobrem. To wielki kopniak motywacyjny i przede wszystkim to sposób na stworzenie dla mnie ogromnego pola możliwości rozwoju bloga.

Jeśli nie chcecie dołączyć do mnie, rozumiem to❤ Bardzo Wam dziękuję, że jesteście tu ze mną i wspólnie możemy wprowadzać do codzienności kolory psychologii ❤

 

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
  • Zapisz się do newslettera - znajdziesz tam mnóstwo inspiracji, tekstów i pomysłów, których nie znajdziesz na blogu.