Praca nad wyznaczaniem granic w relacjach zawodowych i prywatnych to podróż. Czasem trafiasz na solidny grunt, niosą Cię spokojne fale, a czasem stajesz nad przepaścią lub nie widzisz drogi wyjścia. Niektóre granice łatwo się wyznacza, inne wymagają rozmów z drugim człowiekiem, dyskusji, a nawet konfrontacji. Nierzadko wyznaczanie granic to praca nad sobą i swoim rozumieniem tego, co oznacza dana granica.

5 błędów, które rujnują wyznaczone granice

Zapraszam serdecznie na webinar dotyczący błędów, które unieważniają granice lub sprawiają, że nie są one respektowane. Praca nad zestawem granic, regułami, które chcemy stosować w relacjach to jedno. Dbanie o to, aby ten wysiłek nie poszedł na marne, to równie ważny proces.

Podczas webinaru zajmiemy się takimi tematami jak:

  • granicami, ich rozumieniem i identyfikowaniem
  • błędami, które sprawiają, że wypracowane granice w relacjach nie są szanowane i dostrzegane
  • sposobami na umacnianie wyznaczonych już granic

Jaki jestkoszt udziału w webinarze?

Udział w godzinnym szkoleniu online kosztuje 39 zł. Uczestnicy kursu Wyznaczanie granic w relacjach biorą udział w szkoleniu bezpłatnie.

Cena zawiera:

  • udział w godzinnym szkoleniu online
  • materiały szkoleniowe do pobrania i wydrukowania
  • dostęp do nagrania szkolenia

kilka słów o tymdlaczego warto ze mną pracować

  • od ponad 10 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.
  • opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.
  • pracuję coachingowo i trenersko nad organizacją życia i przestrzeni zawodowej – wspieram moich klientów w osiąganiu celów, zaprowadzaniu porządku w życiu i realizacji celów.

Garść informacji o tymJak się zapisać?

Zapraszam Cię do udziału w szkoleniu online. Zapisz się poniżej – pamiętaj o bezpłatnym uczestnictwie, jeśli jesteś uczestnikiem kursu Wyznaczanie granic w relacjach.


kiedy odbędą siękolejne webinary

sierpień, 2021

Brak wydarzeń