10 lat temu.15 lat temu. Nie-wiem-ile-lat-temu. Kiedyś zaczynałeś przecież swoją świadomą drogę ku przeróżnych celów. Myślałeś, jak to będzie kiedyś. Jakim będziesz człowiekiem? Co będziesz osiągał? Twoje młodsze ja patrzyło w przyszłość – czasem z niepokojem, ciekawością, lękiem, ekscytacją, nadzieją, przerażeniem. Cały wachlarz emocji i wciąż ta niewiadoma. Czy zastanawiałeś się nad tym, z czego to Twoje młodsze ja byłoby zadowolone? Wyobraź sobie teraz siebie sprzed lat. Tamta osoba spotyka Ciebie Z Teraz. Jak sądzisz, co by jej się podobało? Jakie cechy charakteru, wyglądu, zachowania, nastawienia? Co budziłoby jej zachwyt, a może nawet niedowierzanie pod tytułem: Wow, naprawdę jestem TAKI??


Lista dnia: Moje młodsze ja byłoby zadowolone z…
Jeśli masz ochotę, pochwal się swoją listą – czym zachwyciłbyś siebie z przeszłości? (zachęcam do wrzucania list w komentarzach) 🙂
***


Zasady wyzwania Czerwcowe Listy:
1. Każdego dnia (o 7:00 rano) znajdziesz na blogu edytazajac.pl nową propozycję stworzenia listy. Tematyka list będzie bardzo różna, ale każda z nich ma jedno podstawowe zadanie: ma Cię zatrzymać w biegu codzienności, pomóc Ci w uświadomieniu sobie pewnych rzeczy i dostrzeganiu drobiazgów, które mogą tworzyć inspirującą rzeczywistość. 
2. Przeznacz na tworzenie własnej listy tyle czasu, ile potrzebujesz. Nie spiesz się, ale i nie zadręczaj. To ma być źródłem radości i inspiracji.
3. Stwórz gdzieś zbiór Twoich czerwcowych list – możesz założyć specjalny notes, uwieczniać listy na instagramie (#czerwcowelisty, #edytazajac #lifeskillsacademy), tworzyć bloga lub otworzyć się na mnóstwo innych kreatywnych sposobów. Wybór należy do Ciebie – byłoby jednak dobrze, gdyby listy nie zniknęły po upływie tego miesiąca, a raczej stały się Twoją pamiątką z tego roku.
4. Dziel się swoimi listami z innymi ludźmi – kto wie, do czego ich zachęcisz?
***

#2 Czerwcowe Listy | Lista ulubionych utworów sprzed lat
#3 Czerwcowe Listy | Moje kolekcje