Warto czasem spojrzeć na tę zwykłą, nudną codzienność. Tak znaną, czasem uwielbianą, czasem znienawidzoną, ale własną i niemożliwą do powtórzenia przez inne osoby. Codzienność, czyli wszelkie rytuały i rutyny dnia. Przyzwyczajenia. Zasady (czasem niezmienione od lat!). Jak wygląda Twój własny, zwykły dzień. Co robisz rano? Jakie nawyki kultywujesz? Spójrz na swoje życie z perspektywy – kto wie, czy zechcesz coś zmienić, przeorganizować czy może zauważysz, jak Ci w tej codzienności jest dobrze?
Lista dnia: w zwykły dzień najczęściej…Jeśli masz ochotę, pochwal się swoją listą – które nawyki sprawiają Ci przyjemność?Z którymi walczysz? Co Ci pomaga? (zachęcam do wrzucania list w komentarzach) 🙂
***


Zasady wyzwania Czerwcowe Listy:
1. Każdego dnia (o 7:00 rano) znajdziesz na blogu edytazajac.pl nową propozycję stworzenia listy. Tematyka list będzie bardzo różna, ale każda z nich ma jedno podstawowe zadanie: ma Cię zatrzymać w biegu codzienności, pomóc Ci w uświadomieniu sobie pewnych rzeczy i dostrzeganiu drobiazgów, które mogą tworzyć inspirującą rzeczywistość. 
2. Przeznacz na tworzenie własnej listy tyle czasu, ile potrzebujesz. Nie spiesz się, ale i nie zadręczaj. To ma być źródłem radości i inspiracji.
3. Stwórz gdzieś zbiór Twoich czerwcowych list – możesz założyć specjalny notes, uwieczniać listy na instagramie (#czerwcowelisty, #edytazajac #lifeskillsacademy), tworzyć bloga lub otworzyć się na mnóstwo innych kreatywnych sposobów. Wybór należy do Ciebie – byłoby jednak dobrze, gdyby listy nie zniknęły po upływie tego miesiąca, a raczej stały się Twoją pamiątką z tego roku.
4. Dziel się swoimi listami z innymi ludźmi – kto wie, do czego ich zachęcisz?
***

#2 Czerwcowe Listy | Lista ulubionych utworów sprzed lat
#3 Czerwcowe Listy | Moje kolekcje