Może i moje ciało jest małe, ale duszę mam wielką. To dlatego noszę buty na koturnach. Żebym mogła dosięgnąć czubka mojej duszy.

Laini Taylor “Córka dymu i kości”

Zadbać, schudnąć, wrócić do formy, przygotować się na lato, dobrze wyglądać w stroju kąpielowym, pozbyć się kompleksów, przejść metamorfozę, zadziwić ludzi, zrobić wrażenie, wyglądać wreszcie dobrze. Gdy pojawia się chęć zmiany w ciele, w grę wchodzi niemal każda możliwa opcja. Chcemy innego ciała, ciała bardziej doskonałego, wdzięcznego, zgrabnego, milszego w dotyku, zachwycającego. Spoglądamy na odbicie w lustrze i oczekujemy efektów niemal od razu.

A co jeśli ich nie widać nawet po kilku miesiącach walki o lepszą sylwetkę?

Dziś zapraszam Was serdecznie do odsłuchania rozmowy, na którą bardzo czekałam. Mam nadzieję, że rozmowa z Anią Paluch stanie się również dla Was ważną inspiracją w dbaniu o zdrowy styl życia i piękne ciało.

 

Kilka słów o naszym gościu

Kim jest Ania Paluch?

Anna jest psychologiem, psychodietetykiem, ale przede wszystkim fanką całościowego podejścia do zdrowego stylu życia i diety, z uwzględnieniem czynników psychologicznych. Jako psychodietetyk mocno wierzy w teorię CUDu – silnych związków ciała, umysłu i duszy w kontekście zdrowia. Właścicielka Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, gdzie pracuje z osobami z zaburzeniami odżywiania i zmieniającymi swój styl życia, autorka bloga poświęconego zdrowemu stylowi życia oraz treściom specjalistycznym dla dietetyków dbamocud.pl i E-kursów “Psychologia dla dietetyka”, czy “Zarządzanie stresem w zdrowiu”. Prowadzi szkolenia i webinary z zakresu psychodietetyki współpracując z portalem Psychologia w Polsce, jest zastępcą redaktor naczelnej w Magazynie Psychologicznym Bang!. Prowadzi grupę wsparcia dla osób z zaburzeniami odżywiania w ramach projektu Nowonajedzone.

 

Dziękuję za wysłuchanie dwudziestego drugiego podcastu. Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie i komentarze. Dajcie koniecznie znać, co sądzicie! Zapraszam do subskrybcji mojego kanału na iTunes oraz Spotify. Dziękuję za wysłuchanie!

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
  • Zapisz się do newslettera - znajdziesz tam mnóstwo inspiracji, tekstów i pomysłów, których nie znajdziesz na blogu.