Zawsze mam duże nadzieje w styczniu. Planuję wtedy, określam ambitne cele, widzę przed sobą momenty ich realizacji i mocno wierzę w to, że będę działać. Właściwie chyba na tym zależy mi najbardziej – na chęci do podejmowania kolejnych kroków, na walce ze sobą, jeśli trzeba i na odpuszczaniu sobie wtedy, gdy jest to konieczne.

Dziś chciałabym opowiedzieć Wam troszkę o tym, co będzie się działo na blogu i na salach warsztatowych w tym roku. Już od kilku lat mam dość sprecyzowany plan dotyczący tego, co chcę przygotować dla Was. Troszkę to konieczność, bo między sesjami z klientami i szkoleniami, które prowadzę, muszę zmieścić moje blogowe marzenia. To też duży spokój ducha – gdy wiem, że na wszystko mam czas, na wszystko przyjdzie odpowiedni moment, jestem bardziej kreatywna. Dlatego jak zwykle plan powstał, a ja już cieszę się na to, co będziemy robić w tym roku.

Warsztaty psychologiczne

Jednym z moich sukcesów minionego roku są Letnie Warsztaty Psychologiczne (tutaj i tutaj pokazałam Wam, jak było). To było odważne posunięcie z mojej strony, bo raczej jestem tylko prowadzącą szkolenia a nie organizatorką wszystkiego wokół nich. W styczniu minionego roku postanowiłam jednak, że zorganizuję coś własnego, wpisałam sprawę w kalendarz i musiałam się tym zająć. W tym roku działam jeszcze odważniej i zapraszam nie tylko na Letnie Warsztaty, ale na warsztaty o każdej porze roku. Oczywiście każde spotkanie dotyczy innego tematu. W lutym zajmiemy się pewnością siebie, w kwietniu rodzicielstwem, w lipcu treningiem szczęścia, a w październiku kryzysem. Nie mogę się doczekać!

luty, 2020

Brak wydarzeń

kwiecień, 2020

Brak wydarzeń

lipiec, 2020

Brak wydarzeń

październik, 2020

3paź10:00- 13:00Jesienne warsztaty psychologiczneOnline

Kursy psychologiczne online

Ta forma pracy stała się dla mnie jedną z ulubionych. Kursy online to chyba najlepsze rozwiązanie rozwojowe, jakie potrafię sobie wyobrazić. Można być w każdym miejscu na świecie, niemal w każdej sytuacji życiowej i się rozwijać. Lekcje pojawiają się na skrzynce, można je sobie wydrukować, przesłuchać dostępne podcasty, obejrzeć webinary, działać i w razie potrzeby skorzystać z konsultacji.

W minionych latach przygotowałam kilka kursów psychologicznych online, które wciąż rozwijam. Każdy miesiąc to jeden czołowy kurs – zwykle wokół niego dzieje się dużo na blogu. W tym roku dostępne będą nowe wyzwania, ale i odświeżymy zeszłoroczne (np. Ocean Cierpliwości odbędzie się znów w maju). Planuję też specjalne podcasty związane z tematami poszczególnych miesięcy i kilka ciekawych akcji. Oto, co będzie się działo:

wrzesień, 2020

25wrzCały dzieńMamy Czas - zarządzanie czasem dla mam dzieci do 1 roku życiaKurs online - 5 tygodni

29wrz21:00- 22:00Webinar: Efektywne zarządzanie czasem w pracy - własny bizneswebinar


październik, 2020

6paź21:00Webinar: Jak stać się swoim własnym coachemwebinar

16paźCały dzieńBudowanie pewności siebieKurs online - 25 tygodni

20paź21:00Webinar: Jak odzyskać panowanie nad swoim życiem - spotkanie dla mamwebinar

27paź21:00- 22:00Webinar: 5 błędów, które rujnują wyznaczone granicewebinar


listopad, 2020

3lis21:00- 22:00Webinar: Tak się NIE organizujemy!webinar

13lisCały dzieńStań się najlepszą wersją siebieKurs online - 25 tygodni

27lisCały dzieńTrening umiejętności wychowawczychKurs online - 12 tygodni


grudzień, 2020

1gru21:00Jak radzić sobie z niegrzecznymi dziećmi?webinar

11gruCały dzieńWyznaczanie granic w relacjachKurs online - 10 tygodni


styczeń, 2021

15styCały dzieńProjekt SukcesKurs online - 25 tygodni


luty, 2021

Brak wydarzeń


marzec, 2021

12marCały dzieńOrganizacja do A do ZKurs online - 10 tygodni


kwiecień, 2021

Brak wydarzeń


maj, 2021

Brak wydarzeń


czerwiec, 2021

Brak wydarzeń


lipiec, 2021

Brak wydarzeń


sierpień, 2021

Brak wydarzeń


wrzesień, 2021

Brak wydarzeń

Instagram

Ostatni rok był dla mnie czasem instagrama – odkryłam wreszcie, co chciałabym tam tworzyć i doszłam do wniosku, że to nie może być nic innego, jak miejsce dla moich pasji. Słowo pisane to jedno – przestałam się wstydzić moich wielkich opisów i metafor, które wciskam, gdzie tylko jest to możliwe. Jest też fotografia, którą wciąż staram się zrozumieć i przede wszystkim moja psychologia, ale w nowych odcieniach. W tym roku na moim instagramie pojawiać się będą serie instastories:

  • wieczór z filmem psychologicznym – czyli moje filmowe polecenia, w którym opowiadam nieco o obrazie, który warto zobaczyć oraz pokazuję psychologiczny aspekt filmu, na który warto zwrócić uwagę. W wyróżnionych relacjach na moim profilu możecie zobaczyć pierwszą odsłonę tej serii. Takie propozycje będą pojawiać się raz w miesiącu.
  • listy przeżyć – to ten kawałek naszej wspólnej instagramowej historii, o którym nie mogę zapomnieć. Od ponad roku zawsze zaczynamy miesiąc w ten sam sposób – tworząc listy przeżyć, dzieląc się inspiracjami i pomysłami. Wspaniale jest poznawać Wasze pomysły na dodanie życia do życia! Listy przeżyć pojawiają się zawsze 1 dnia miesiąca.
  • kalendarz wyjątkowych wydarzeń – to taka iskierka inspiracji, którą postanowiłam zapalać każdego poranka. Uwielbiam kalendarze wyjątkowych wydarzeń. Po pierwsze pokazują one, że każdy dzień może być okazją do celebracji. Po drugie zwracają uwagę na przeróżne rzeczy – zarówno na śmieszne święta, jak i te bardzo ważne i bardzo poważne. Kartki z kalendarza pojawiają się codziennie rano.

Działamy!

Mam nadzieję, że w tym roku przygotuję dla Was wszystko to, co zapisałam sobie na liście blogowych i warsztatowych planów. Działamy mocno, prawda?