kolory

Moi drodzy! Wreszcie mogę pochwalić się Wam kolejnym spełnionym marzeniem. Dawno temu myślałam o tym, jak wspaniale byłoby stworzyć magazyn online o psychologii – takiej psychologii, którą sama uwielbiam. Z jej wszystkimi barwami i odcieniami. Psychologia naprawdę kipi kolorami – nie oznacza tylko kozetki, terapii czy podejścia Freuda. To kopalnia inspiracji, wiedzy i przeróżnych sposobów na pomaganie ludziom. Mam nadzieję, że Magazyn będzie dobrym sposobem na odkrywanie tego, jak wiele można czerpać z psychologii.

I jest!

Magazyn możecie przeglądać i pobierać całkowicie za darmo – to nasza najważniejsza idea. Chcemy docierać do wielu osób i umożliwiać im poznawanie kolorów psychologii bez ograniczeń. Dlatego właśnie zapraszam do czytania i ściągania ze strony issuu (trzeba się zalogować na nią, aby pobieranie było możliwe). Kolejny numer 6 stycznia – trzymajcie kciuki, bo już powoli zaczynamy nasze intensywne prace nad tą odsłoną Bangu!

 

Magazyn psychologiczny Bang to pięknie wydany album z inspirującymi tekstami w lekkim wydaniu. Chcemy pokazać Wam wszystkie wspaniałe kolory psychologii, z których możemy czerpać inspiracje do codziennego życia i własnego rozwoju. Będą wywiady ze wspaniałymi postaciami, których historie życia niosą ze sobą niesamowitą energię. Pojawiać się będą teksty eksperckie we wszystkich kolorach tęczy z zakresu coachingu, psychodietetyki, psychologii sportu, czy seksuologii, a także recenzje wartościowych filmów i książek. Dowiecie się jakimi farbami maluje się obraz psychologii w innych zakątkach świata. Wreszcie poznacie praktyczne narzędzia zarówno do pracy z klientami, jak i własnego rozwoju, bo psychologia to nie tylko naukowe tomy – powinna mieć przede wszystkim praktyczne zastosowanie. Do tego w każdym numerze najnowsze badania, ciekawe przypadki i teorie psychologiczne przełożone na zrozumiały język praktycznej psychologii z pozytywnym zacięciem.

Zapraszam do lektury i oczywiście na strony Bangu! – znajdziecie tam całe mnóstwo psychologicznych inspiracji:

facebook-logo-in-circular-shape_318-60407 images link-2