E-book Działaj! jest dostępny!


Zmiana. To słowo ma w sobie drżenie, które zawsze mnie przyciąga. W zmianie jest wszystko, czego można pragnąć. Osiągnięte cele wymagają zmiany – czasem spektakularnej a czasem lekkiej korekty kursu. Szczęśliwe relacje często wymagają zmiany. Zmieniamy przekonania, inaczej reagujemy, szukamy nowych sposobów na przeprowadzenie ważnej rozmowy. Zmiana czai się za rogiem i wyrasta z niej coś potężnego: rozwój.

Postanowiłam napisać tego e-booka, pamiętając o magii zmiany. Mam nadzieję, że znajdziesz w nim nowe pomysły, które zechcesz wypróbować. Lubię mówić, że jestem szkicem. Nie znam wielu rozwiązań, wciąż szukam tych dobrych schematów, mądrych rytuałów, które sprawią, że moje życie będzie udane. Jestem szkicem, jeszcze nie jestem skończonym obrazem, ale mogę Ci zdradzić kilka sprawdzonych sposobów na szczęście, które uwielbiam. Pamiętaj proszę, że ten e-book jest dość osobistym przewodnikiem. Napisałam go tak, jakbym przeprowadzała ze sobą bardzo osobistą rozmowę. Potraktuj zatem tę lekturę jak podróż do mojego umysłu, w którym rozmawiają ze sobą dwie kobiety. Jedna z nich jest krnąbrna i chce wszystko mieć JUŻ. Druga jest rozsądna i wyciąga wnioski z minionych doświadczeń. Zakładam, że niektóre pomysły, rozwiązania i nawyki nie będą do Ciebie pasować. Może niektóre z nich będą kompletną przesadą albo małym wariactwem 😉 Liczę jednak, że między jedną stroną a drugą, zachęcę Cię do stworzenia swojego własnego przewodnika. Co znajdzie się na jego stronach?

Wypełniłam ten e-book najważniejszymi i najbardziej skutecznymi sposobami na realizację celów, stawanie się najlepszą wersją siebie i osiąganie szczęścia. Znajdziesz w nim:

 • nawyki skutecznego działania
 • arkusze do pracy własnej
 • proste rozwiązania, usprawnienia i pomysły, które ułatwią Ci codzienne żonglowanie zadaniami

Wierzę w to, że każdy z nas jest niedokończonym szkicem. Kolejne zmiany, wprowadzone nawyki, przemyślane rzeczy i odważne decyzje sprawiają, że nasz obraz staje się bardziej wyraźny.

Muszę powiedzieć: nareszcie! Za nami premiera e-booka. Jeśli masz ochotę kupić e-book, to idealny moment.

Jeśli chcesz otrzymać e-book za darmo, dodaj recenzję mojego podcastu na iTunes, zrób jej zrzut ekranu, a następnie prześlij zdjęcie na mój adres hello@edytazajac.pl.

2 komentarze

 1. Karolina
  6 listopada 2020
  Odpowiedz

  Uwielbiam ten ebook!
  50 stron pełne specjalistycznej i konkretnej wiedzy 🙂

Napisz coś!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *