Zapraszam Cię dzisiajNA 5-TYGODNIOWY E-KURS Mamy Czas – zarządzanie czasem dla mam dzieci do 1 roku życia – rozpoczęcie zapisów

Macierzyństwo to wspaniała sprawa. Czas spędzony z dzieckiem może być jednym z najlepszych okresów w życiu. W tym magicznym momencie, gdy zostajesz matką, wkraczasz na zupełnie nową ścieżkę rozwoju. Uczysz się w nieprawdopodobnym tempie - uczysz się dziecka, uczysz się siebie, dowiadujesz się, jak działać efektywnie, poznajesz tajniki organizacji domu i życia, a także przypominasz sobie od czasu do czasu, że istniejesz Ty. Nie mama-Ty. Po prostu Ty. Czas z dzieckiem może być też wymagającym okresem - zalewa nas wtedy mnóstwo obowiązków, dopada zmęczenie, a wszelkie wymówki, tłumaczenia czy gorsze chwile nie mają racji bytu - jest przecież dziecko, które nie zaczeka na nasz dobry moment. Są też marzenia, które czasem wydają się po prostu nieosiągalne. Jak to wszystko pogodzić? Jak zarządzać swoim czasem w tym trudnym okresie? Jak zadbać o WSZYSTKO? Jak realizować swoje marzenia bez poczucia winy? A może to wszystko można jakoś ułożyć? Dzisiaj mam dla Ciebie propozycję - 5 tygodniowy ekurs "Mamy Czas – zarządzanie czasem dla mam dzieci do 1 roku życia".

START KOLEJNEJ EDYCJI16 listopada 2018 – można się zapisywać

Kilka słów o tymjak wygląda ekurs

Jak długo potrwa szkolenie?przez 5 tygodni, w każdy piątek otrzymasz ode mnie lekcję

E-kurs został skomponowany tak, abyś w ciągu 5 tygodni zadbała o swoje zarządzanie czasem. Dlatego właśnie co tydzień, w każdy piątek, otrzymasz ode mnie lekcję, która pomoże Ci w realizacji tego planu. Lekcje zawierać będą konkretne ćwiczenia, techniki i łatwe do wykorzystania metody, dzięki którym ulepszysz swoje wykorzystanie czasu. Głęboko wierzę w to, że każda mama może realizować swoje cele, nie zaniedbując przy tym dziecka. Co więcej - przekonałam się na własnej skórze, że zarządzanie czasem sprawia, że macierzyństwo jest jeszcze bardziej radosne, kreatywne i spokojne.

Jak wygląda taki ekurs?Widzimy się online

E-kurs oczywiście odbędzie się online. Uczestniczki otrzymują ode mnie materiały w formie wygodnych i pięknie wydanych e-booków, zestaw inspiracji mailowych, pomysłów i sposobów na to, jak wdrożyć w życie kolejne lekcje.

Czy ten e-kurs jest dla Ciebie?Sprawdź to!

Ten e-kurs stworzyłam tak, aby odpowiedzieć na potrzeby tych z Was, które wciąż pytały mnie o to, jak zarządzałam swoim czasie w pierwszym okresie życia moich dzieci. E-kurs proponuję zatem tym z Was, które:

 • przygotowują się do roli mamy
 • nie mogą zorganizować swojego życia po przyjściu dziecka na świat
 • odkładają kolejne zadania na wieczne jutro
 • mają zbyt wiele obowiązków, miotają się między kolejnymi zadaniami i są wiecznie zmęczone
 • nie mają czasu dla siebie, na relaks, na chwilę odpoczynku
 • tracą czas, a później tego żałują
 • wciąż powtarzają "nie chce mi się", nie mają ani siły ani motywacji, aby robić w życiu to, o czym marzą
 • są niezadowolone z życia, nie mają w sobie energii

Co otrzymasz podczas e-kursuCena zawiera

 • 5 lekcji e-kursu Mamy Czas
 • zaświadczenie o udziale wydane przez Psychologia w Polsce Sp. z o.o.
 • mnie do dyspozycji - będę z Tobą w kontakcie mailowym przez cały czas
 • mnóstwo wiedzy, konkretnych informacji i sposobów, które ułatwią Twoje życie

Kilka słów o tymCzego dowiesz się na szkoleniu

Poznasznarzędzia

Przygotowałam dla Ciebie narzędzia, dzięki którym zorganizujesz swoje życie i wprowadzisz w nim porządek. Pokażę Ci, w jaki sposób zastosować je w codzienności i realizować więcej. Dzięki tym narzędziom nauczysz się zarządzać swoim czasem po swojemu.

odkryjesztechniki

W czasie e-kursu przedstawię Ci niezawodne techniki, które uratowały mnie w tym najtrudniejszym, pierwszym roku macierzyństwa. To właśnie wtedy zmienia się tak wiele - nic nie jest takie samo jak przed narodzeniem dziecka. Trzeba tak naprawdę ułożyć wiele rzeczy na nowo - sprawdź, co u mnie sprawdziło się w 100%. Powiem Ci o moich doświadczeniach, może nawet o kilku błędach i o nauczkach, które sama sobie zapewniłam. Pokażę Ci sposoby zarządzania zadaniami, organizowania swojego życia, rzeczywistości i codzienności z maluchem. Razem zadbamy o to, aby w Twoim życiu nie było chaosu, niepewności ani tym bardziej poczucia winy.

PoznaszTriki

Mam dla Ciebie całą listę trików, które zmieniają życie, oszczędzają czas i zapewniają spokój ducha. Chcę, aby Twoje macierzyństwo wiązało się z samymi dobrymi emocjami - czemu nie zadbać o to, jak wygląda zwykły dzień? Powiem Ci, w jaki sposób wprowadzić w życie harmonię, jak działać szybciej i bardziej efektywnie. Pokażę Ci, jak wykorzystać te magiczne sposoby w codzienności i jak zachęcić bliskie osoby do podobnego działania.

Kilka słów o tymDlaczego warto ze mną pracować

- od 12 lat aktywnie zarządzam swoim czasem i sobą w czasie. Sprawdziłam wszystkie metody, do jakich udało mi się dotrzeć, testowałam je w różnych miejscach i warunkach życiowych. Dziś mogę polecić Ci najskuteczniejsze metody i triki.

- mam w domu troje dzieci - moja starsza córka ma sześć lat, a syn cztery latka, a najmłodsza dziewczynka rok. Przez ten ważny dla mnie czas zrozumiałam, jak istotne jest zarządzanie czasem i szukanie dobrych rozwiązań. Nauczyłam się tak realizować cele, aby czuć satysfakcję i stawiać rodzinę na pierwszym miejscu.

- od ponad 8 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą lepiej wykorzystywać swój czas. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu. Wiele radości dały mi spotkania z mamami, które postanowiły poprawić swoje zarządzanie zadaniami.

- opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.

* indicates required

KOLEJNA EDYCJApierwsza połowa roku 2019