Możesz mieć cel, wizję, wspaniałe nastawienie i masę samozaparcia. Jeśli jesteś szczęściarzem, wokół Ciebie są osoby, które działają razem z Tobą i mają wiele ciekawych pomysłów. Czy jednak to wystarczy do osiągnięcia sukcesu? Sprawdź, co dobrego da Ci odpowiednia organizacja i zarządzanie czasem w pracy.

? Efektywne zarządzanie czasem w pracy?

Zapraszam serdecznie na webinar dotyczący efektywnego zarządzania czasem w pracy. Co to znaczy “efektywne”? To znaczy dające wyniki, których oczekujemy. Choć nie możemy dodać godzin do doby, nie możemy też zatrzymywać czasu czy regenerować się w błyskawiczny sposób, możemy dołożyć wszelkich starań, aby działać nie dla idei a dla celów, które mamy przed sobą. Prowadzenie własnego biznesu jest dla wielu osób idealnym rozwiązaniem – dla własnej firmy jesteśmy w stanie porzucać bezpieczne posady i ryzykować. W głowie mamy przecież wizję wielkiego sukcesu. Często jest jednak tak, że prowadzenie biznesu to nie tylko spełnianie marzeń, ale i mnóstwo trudności po drodze. Z własnego doświadczenia wiem, że większość z nich ogranicza lub usuwa właśnie efektywne zarządzanie czasem.

Zapraszam na godzinny webinar, podczas którego opowiem o technikach zarządzania czasem, które sprawdzają się przy prowadzeniu własnej firmy.

? Podczas webinaru zajmiemy się takimi tematami jak:

  • 5 elementów dobrego planu dnia w pracy
  • błędy w zarządzaniu zadaniami
  • czy jest możliwa harmonia między sferą prywatną i zawodową?

Jaki jestkoszt udziału w webinarze?

Udział w godzinnym szkoleniu online kosztuje 39 zł. Uczestnicy kursu Zarządzanie czasem, sobą, zadaniami biorą udział w szkoleniu bezpłatnie.

Cena zawiera:

  • udział w godzinnym szkoleniu online
  • materiały szkoleniowe do pobrania i wydrukowania
  • dostęp do nagrania szkolenia

kilka słów o tymdlaczego warto ze mną pracować

  • od ponad 10 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.
  • opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.
  • pracuję coachingowo i trenersko nad organizacją życia i przestrzeni zawodowej – wspieram moich klientów w osiąganiu celów, zaprowadzaniu porządku w życiu i realizacji celów.

Garść informacji o tymJak się zapisać?

Zapraszam Cię do udziału w szkoleniu online. Zapisz się poniżej – pamiętaj o bezpłatnym uczestnictwie, jeśli jesteś uczestnikiem kursu Budowanie pewności siebie.


kiedy odbędą siękolejne webinary

wrzesień, 2020

Brak wydarzeń