listopad, 2021

20lis15:00- 18:00Łatwiej w roli mamyJesienne Warsztaty Psychologiczne

Więcej...

Szczegóły wydarzenia

Szczęśliwe rodzicielstwo jest w zasięgu ręki – mocno w to wierzę i wielokrotnie tego doświadczam. Łatwiej w roli mamy? To możliwe. Często jednak szczęśliwe rodzicielstwo wydaje się planem nie do zrealizowania – głównie ze względu na zachowania dziecka, które wydają się nie do opanowania. A gdyby tak ster tkwił wciąż w rękach rodzica? A gdyby tak okazało się, że mamy mnóstwo sposobów, narzędzi i trików, które ułatwiają cały proces wychowywania młodego człowieka?

Drodzy rodzice , mam ogromną przyjemność zaprosić Was na warsztat Łatwiej w roli mamy, który odbędzie się w ramach tegorocznej edycji Jesiennych Warsztatów Psychologicznych.

Program Warsztatów Łatwiej w roli mamy został uszyty na miarę osób, które:

  • chcą zadbać o lepszą komunikację ze swoim dzieckiem – chcą porozumienia, a nie frustracji, ciepła a nie irytacji.
  • chcą wzmocnić relację z dziećmi i zadbać o ich długofalowy rozwój
  • chcą konkretnych narzędzi, sposobów i metod, które mogą wykorzystać niemal od razu w budowaniu szczęśliwszych relacji z dzieckiem
  • chcą mieć większy wpływ na zachowanie swoich dzieci

Tematyka warsztatu:

  • Komunikacja rodzic – dziecko. Co zamiast kar? Jak “zapanować” nad dzieckiem? Co zrobić, aby moje dziecko zaczęło mnie słuchać? Relacja rodzica i dziecka często najeżona jest negatywnymi emocjami, siecią przekonań i oczekiwań.
  • Dziecko i inni ludzie. Relacje dziecka z innymi ludźmi często mogą wiązać się z dużym stresem, a może nawet z niezadowoleniem. Jak zadbać o to, aby dziecko rozumiało wagę takich relacji? Jak połączyć zasady dobrego wychowania z dziecięcą asertywnością?
  • Dziecko i rodzeństwo. Relacje rodzeństwa to często pole minowe. Czy jest możliwe zbudowanie szczęśliwej atmosfery między dziećmi? Co zrobić, aby dzieci częściej się kochały niż nienawidziły? Jak zadbać o budowanie ich silnej relacji?

 

Warsztaty odbędą się 20 listopada 2021

Gdzie? Online

Koszt udziału w warsztacie to koszt 200 zł/os.

Szczegóły

Zapisy już się rozpoczęły.

Data

(Sobota) 15:00 - 18:00

Miejsce

Online

Organizator

Edyta Zając

X