kwiecień, 2022

15kwiCały dzieńStań się najlepszą wersją siebieKurs online - 25 tygodni

Więcej...

Szczegóły wydarzenia

Intensywna praca nad rozwojem to coś, co lubię najbardziej. Stawanie się najlepszą wersją siebie to absolutna magia. To podejmowanie decyzji o autentyczności i zrzuceniu masek. To walka z demonami, które drzemią w każdym z nas. To poszukiwanie własnych rozwiązań. To poznawanie własnych potrzeb. To szukanie siebie w zgiełku codzienności. Im więcej mamy obowiązków, zajęć, pracy, ról do wypełnienia, tym trudniej zająć się sobą, swoim rozwojem i realizacją marzeń. Często to właśnie marzenia są odkładane na wieczne “później” lub w ogóle przekreślane. Jeśli choć raz w życiu stwierdziłeś, że plany sprzed lat są dziecinadą i już jesteś na nie za stary, wiesz o czym mówię.

Stawanie się najlepszą wersją siebie to wyzwanie. To duży projekt, który tak naprawdę nigdy się nie kończy. Człowiek, który przystępuje do jego realizacji chce odnaleźć szczęście, wprowadzić w życie spokój i zadbać o te sfery życia, które dziś są nieprzyjemne, bolesne lub trudne. E-kurs, który stworzyłam tym razem ma być odpowiedzią na ten ambitny plan, ale i na przeszkody, które mogą pojawić się na drodze do jego realizacji.

Kim jest człowiek, który staje się najlepszą wersją siebie? To osoba ambitna, gotowa do stawiania przed sobą dużych celów. To ktoś, kto boi się czasem wyzwań, ale mimo wszystko działa wtedy, gdy są one dla niego ważne. To człowiek, który nie chowa głowy w piasek w obliczu problemów. Szuka rozwiązań, zmienia swoje przyzwyczajenia, pracuje nad nawykami, zmienia swoje nastawienie i pracuje nad sobą. Nawet jeśli czasem chce odpuścić ten cały rozwój, wraca do tematu, znów szuka, znów staje się najlepszą wersją siebie. Dla takiego kogoś stworzyłam ten e-kurs.

Kurs z pewnością nie jest skierowany do osób, które liczą, że wspaniałe osiągnięcia nie wymagają niczego poza przeczytaniem kilku słów artykułu. Kurs nie kieruję do ludzi, którzy zamierzają żyć na pół gwizdka, ani do tych, którzy liczą, że ja zrobię za nich wszystko. Projekt “Stań się najlepszą wersją siebie” to e-kurs dla ludzi zdeterminowanych, chętnych do działań i zmiany. I do takich, które nastawią się na półroczną pracę z kimś, kto wymaga, przypomina, powtarza, zadręcza, męczy i namawia do podejmowania kolejnych kroków. Myślę, że znacie mnie na tyle, aby stwierdzić, jak to wygląda

 

Szczegóły

Data

Cały dzień (Piątek)

Miejsce

Online

Organizator

Psychologia w Polsce Sp. z o.o.

Zostawisz swój komentarz?

Co sądzisz o tym temacie?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X