lipiec, 2022

15lipCały dzieńTrening umiejętności wychowawczychKurs online - 12 tygodni

Więcej...

Szczegóły wydarzenia

Trudno mi uwierzyć w to, że można przygotować się do roli rodzica. Przeczytane książki, rozmowy z innymi ludźmi, wymienianie się doświadczeniami i pomysłami to ważna rzecz, to jasne. Jednak kiedy tulimy w swoich ramionach własne dziecko, wyruszamy w rejs w nieznane. Poznajemy tego małego człowieka, dowiadujemy się kim jest i co najważniejsze – poznajemy samych siebie. Krok po kroku odnajdujemy metody, które zdają egzamin, uświadamiamy sobie wiele rzeczy i upewniamy się w swoich wyborach. Gryzą nas wątpliwości, obezwładniają codzienne wyzwania i bombardują emocje, których się nie spodziewaliśmy. O tak, rodzicielstwo to podróż w nieznane. Bez plecaka, bez mapy, z kieszeniami pełnymi pytań. A jednak to może być jedna z najbardziej inspirujących i pięknych przygód naszego życia.

Trening umiejętności wychowawczych to projekt, który bardzo długo we mnie dojrzewał. Bardzo chciałam stworzyć coś, co skupi się nie na dziecku, na jego rozwoju, na jego cechach czy zachowaniach, ale na rodzicu. Bardzo mocno wierzę w to, że wiele wychowawczych problemów może zniknąć wtedy, gdy to rodzic postawi na pracę nad sobą. Nikt z nas przecież nie zdawał egzaminu przed pojawieniem się dziecka, prawda? Dostajemy od losu śliczny, maleńki prezencik – dziecko – bez względu na to, czy umiemy przebierać pieluszkę, czy rozumiemy etapy rozwoju malucha lub mamy określoną wizję tego, jakim rodzicem chcemy być. Dziś zapraszam Was do projektu, który otacza rodzica ochronnym kokonem psychologicznej wiedzy, skutecznych narzędzi i metod, ułatwiających pełnienie roli rodzica.

Dzisiaj mam dla Ciebie propozycję – 12 tygodniowy e-kurs “Trening umiejętności wychowawczych”

E-kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą:

  • chcą zdobyć umiejętności, które wpływają zarówno na poczucie spełnienia w roli rodzica jak i na proces wychowywania dzieci
  • zbyt często negatywnie oceniają swoje umiejętności rodzicielskie
  • chcą pozbyć się przekonań, które uniemożliwiają cieszenie się z roli rodzica
  • szukają skutecznych rozwiązań, pomysłów i trików, które ułatwiają realizację planów w natłoku codziennych obowiązków
  • potrzebują sprawdzonych narzędzi psychologicznych i wiedzy, która ułatwi im życie
  • przez trzy miesiące chcą działać we współpracy z psychologiem, oczekują wsparcia
  • są zdeterminowane do działania – widzą, jak wiele przed nimi możliwości, chcą ich uaktywnienia

 

Data

Cały dzień (Piątek)

Miejsce

Online

Zostawisz swój komentarz?

Co sądzisz o tym temacie?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X