wrzesień, 2020

29wrz21:00- 22:00Webinar: Efektywne zarządzanie czasem w pracy - własny bizneswebinar

Więcej...

Szczegóły wydarzenia

Możesz mieć cel, wizję, wspaniałe nastawienie i masę samozaparcia. Jeśli jesteś szczęściarzem, wokół Ciebie są osoby, które działają razem z Tobą i mają wiele ciekawych pomysłów. Czy jednak to wystarczy do osiągnięcia sukcesu? Sprawdź, co dobrego da Ci odpowiednia organizacja i zarządzanie czasem w pracy.

Efektywne zarządzanie czasem w pracy

Zapraszam serdecznie na webinar dotyczący efektywnego zarządzania czasem w pracy. Co to znaczy “efektywne”? To znaczy dające wyniki, których oczekujemy. Choć nie możemy dodać godzin do doby, nie możemy też zatrzymywać czasu czy regenerować się w błyskawiczny sposób, możemy dołożyć wszelkich starań, aby działać nie dla idei a dla celów, które mamy przed sobą. Prowadzenie własnego biznesu jest dla wielu osób idealnym rozwiązaniem – dla własnej firmy jesteśmy w stanie porzucać bezpieczne posady i ryzykować. W głowie mamy przecież wizję wielkiego sukcesu. Często jest jednak tak, że prowadzenie biznesu to nie tylko spełnianie marzeń, ale i mnóstwo trudności po drodze. Z własnego doświadczenia wiem, że większość z nich ogranicza lub usuwa właśnie efektywne zarządzanie czasem.

Zapraszam na godzinny webinar, podczas którego opowiem o technikach zarządzania czasem, które sprawdzają się przy prowadzeniu własnej firmy.

 

Cena

39 zł (udział w webinarze jest bezpłatny dla uczestników kursu Zarządzanie czasem, sobą, zadaniami)

Zapisy

Data

(Wtorek) 21:00 - 22:00

Miejsce

Online

Organizator

Edyta Zając

X