październik, 2019

22paź21:00- 22:00Webinar: Jak odzyskać panowanie nad swoim życiem - spotkanie dla mamwebinar

Więcej...

Szczegóły wydarzenia

Macierzyństwo to przygoda. To rozwój. To konieczność dostosowywania się zmian. To stawanie oko w oko z niewiadomą, a często też wrażenie, że nic nie da się zaplanować. Gdy w naszym życiu pojawia się dziecko, razem z nim pojawia się nieprzewidywalność. Czy to oznacza, że już nigdy nic nie uda mi się zaplanować?

Mocno wierzę w to, że każda mama może odzyskać panowanie nad swoim życiem. Ograniczenie chaosu jest jednym z najlepszych prezentów, jakie możemy sobie podarować. Podczas webinaru opowiem o tym, co wspiera takie zmiany i co można zrobić, aby zobaczyć efekty jak najszybciej.

💡 Podczas warsztatu Jak odzyskać panowanie nad swoim życiem – spotkanie dla mam uczestniczki:

  • zapoznają się z narzędziami psychologicznymi, które pozwalają opanować życiowy chaos
  • dowiedzą się, od jakich kroków należy zacząć organizację swojego życia z dzieckiem
  • określą swoje przekonania dotyczące życia z dzieckiem i macierzyństwa

Podczas warsztatu intensywnie popracujemy nad określeniem planu działania. Co zrobić, aby na nowo zapanować nad swoim życiem i ograniczyć wrażenie chaosu? Jak ułożyć swoją rzeczywistość? Na co koniecznie zwrócić uwagę? Od czego zacząć?

Webinar potrwa 60 minut.
 

Cena

39 zł (udział w webinarze jest bezpłatny dla uczestników kursu Mamy czas – zarządzanie czasem dla mam dzieci do 1 roku życia)
 

Prowadząca

Edyta Zając jest psychologiem, trenerem oraz autorką psychologicznych książek i bloga. Od kilku lat prowadzi kursy online, które umożliwiają współpracę z psychologiem bez wychodzenia z domu. Jest żoną Mirka oraz mamą trójki dzieci.

Data

(Wtorek) 21:00 - 22:00

Miejsce

Online

Organizator

Edyta Zając

No Comment

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
X