listopad, 2021

25lis21:00- 22:00Webinar: Tak się NIE organizujemy!webinar

Więcej...

Szczegóły wydarzenia

Praca nad życiową organizacją może być wspaniałą przygodą. Opracowywanie planów, tworzenie strategii, budowanie pomysłów na lepsze życie, lepszą codzienność, lepszy świat wokół siebie – to piękne i inspirujące doświadczenie. Można spędzić mnóstwo czasu szukając magicznych sposobów na ułożenie swojej rzeczywistości, ale… często na tym właśnie się kończy. Przeciążenie motywacyjne, które pojawia się po ambitnych planujących sesjach to jedno. Z drugiej strony pojawiają się inne trudności, które sprawiają, że organizacja pozostaje w świecie marzeń.

Tak się NIE organizujemy – czego nie warto robić?

Zapraszam do udziału w szkoleniu online, podczas którego zajmiemy się błędami w organizowaniu swojego życia. Omówimy je, ale też poszukamy rozwiązań, które sprawią, że łatwiej będzie się z nimi uporać. Czas na wprowadzanie strategii w życie.

Podczas webinaru zajmiemy się takimi tematami jak:

✔ najczęstsze błędy popełniane podczas organizowania swojego życia
✔ jak przekuwać organizacyjne pomysły na codziennośc
✔ jak walczyć z organizacyjnymi błędami – 5 skutecznych sposobów

Webinar potrwa 60 minut.

Cena
39 zł (udział w webinarze jest bezpłatny dla uczestników kursu Organizacja od A do Z)

Prowadząca

Edyta Zając jest psychologiem, trenerem oraz autorką psychologicznych książek i bloga. Od kilku lat prowadzi kursy online, które umożliwiają współpracę z psychologiem bez wychodzenia z domu. Jest żoną Mirka oraz mamą trójki dzieci.

Data

(Czwartek) 21:00 - 22:00

Miejsce

Online

Organizator

Edyta Zając

X