Prawdziwa matka umie przyznać, że egzamin z macierzyństwa łatwiej oblać, niż zaliczyć…
Śpij spokojnie, prawdziwa matko. Jeśli masz wątpliwości, czy jesteś dobrą mamą, to znaczy, że nią jesteś.

Jodi Picoult “W naszym domu”

 

Co by było, gdyby… Co by było, gdybym dziś postanowiła być lepszą mamą? Czy wiedziałabym, co zrobić, co zmienić, co zacząć stosować? Gdzie zaczęłabym wielką transformację? W którym miejscu zrobiłabym pierwszy krok? Od czego mogłabym zacząć, a do czego musiałabym się przygotować?

Mocno wierzę w to, że tak naprawdę każdy z nas w głębi serca wie, co warto zrobić, aby dokonać w swoim życiu pięknych zmian. Jeśli celem jest zdrowszy styl życia, rozwiązania są na wyciągnięcie ręki: ruch każdego dnia, 10 000 kroków w ciągu doby, więcej wypitej wody, unikanie przetworzonego jedzenia. Intuicja i wiedza, którą się zdobywa to tu to tam, pokazują dokładnie wytyczoną ścieżkę. Tak samo jest z macierzyństwem. Co podpowiada Ci intuicja? W jakich obszarach przydadzą się zmiany i ulepszenia? Co można dodać i z czego zrezygnować?

Dziś zapraszam serdecznie do odsłuchania podcastu, który przygotowałam właśnie w odpowiedzi na słynne “Co by było, gdyby…”

 

 

 

 

Dziękuję za wysłuchanie mojego czternastego podcastu 🙂 Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie i komentarze. Dajcie koniecznie znać, co sądzicie! Zapraszam Was też do subskybowania mnie na iTunes oraz Spotify. Dziękuję za wysłuchanie!

Już 16 listopada rozpoczynamy pierwszą edycję najnowszego kursu online “Trening Umiejętności Wychowawczych”. Podczas 12 tygodni wspólnej rozwojowej pracy, dbamy o siebie w roli rodzica – o emocje, radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie trudnych sytuacji, budowanie cierpliwości i zdolności do spokojnego reagowania na najbardziej wymagające zachowania dzieci. Zapraszam serdecznie do udziału – tradycyjnie grupa uczestników jest ograniczona po to, abym mogła poświęcić czas każdemu indywidualnie.

Szczegóły są tutaj.