Pewność siebie jest jak mięsień – jest silniejsza wtedy, gdy ją ćwiczymy i pamiętamy o jej rozwoju. Oprócz długofalowej pracy nad pewnością siebie, duże znaczenie mają drobne działania, które wpływają na to, co dzieje się tu i teraz.

? Co zrobić, aby wzmocnić swoją pewność siebie w gorszy dzień??

Zapraszam na webinar, który dotyczyć będzie właśnie tego, jak zadbać o wzmacnianie pewności siebie w trudniejszych sytuacjach. Jakie triki i sposoby poprawiają samopoczucie i wzmacniają wewnętrzną siłę? Co pomoże podczas wymagających sytuacji np. w czasie wystąpienia publiczności, rozmowy o pracę lub w konfrontacji z drugim człowiekiem?

? Podczas webinaru zajmiemy się takimi tematami jak:

  • 5 elementów wzmacniających pewność siebie w czasie wyzwania lub trudnej sytuacji
  • błędy w rozumieniu pewności siebie
  • różnica między globalną i sytuacyjną pewnością siebie

Jaki jestkoszt udziału w webinarze?

Udział w godzinnym szkoleniu online kosztuje 149 zł. Uczestnicy kursu Budowanie pewności siebie biorą udział w szkoleniu bezpłatnie.

Cena zawiera:

  • udział w godzinnym szkoleniu online
  • materiały szkoleniowe do pobrania i wydrukowania
  • dostęp do nagrania szkolenia

kilka słów o tymdlaczego warto ze mną pracować

  • od ponad 10 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.
  • opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.
  • pracuję coachingowo i trenersko nad organizacją życia i przestrzeni zawodowej – wspieram moich klientów w osiąganiu celów, zaprowadzaniu porządku w życiu i realizacji celów.

Garść informacji o tymJak się zapisać?

Zapraszam Cię do udziału w szkoleniu online. Zapisz się poniżej – pamiętaj o bezpłatnym uczestnictwie, jeśli jesteś uczestnikiem kursu Budowanie pewności siebie.


kiedy odbędą siękolejne webinary

październik, 2021

28paź21:00- 22:00Jak błyskawicznie dodać sobie pewności siebie?webinar