Gdzie jesteś? Tutaj. W jakim czasie? Teraz. Kim jesteś? Tym momentem.

Dan Millman “Droga miłującego pokój wojownika”

 

Bywa i tak, że skupiamy się na poszukiwaniu utraconego czasu. Mamy do siebie żal o zmarnowane chwile i niewykorzystane zbyt dobrze dni. Z przerażeniem liczymy dni, które przeciekają nam przez palce. Orientujemy się zbyt późno, że ten najpiękniejszy czas w życiu to ten, który trwa – właśnie teraz.

Marnowanie czasu to coś, co zawsze przeraża mnie najbardziej. Można tak wiele stracić! Młodość, spokojny czas, 936 pierwszych tygodni życia własnego dziecka. Można nie zauważyć tego, że życie trwa właśnie wtedy, gdy marzymy o zupełnie innej przyszłości. A gdybyśmy tak przestali tracić drobne minuty, mijające zdecydowanie za szybko godziny i dni, których nie przeżyjemy raz jeszcze, odpowiednio, tak jak trzeba? Och, żyjmy teraz.

 

 

 

 

Dziękuję za wysłuchanie mojego czternastego podcastu 🙂 Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie i komentarze. Dajcie koniecznie znać, co sądzicie! Zapraszam Was też do subskybowania mnie na iTunes oraz Spotify. Dziękuję za wysłuchanie!

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
  • Zapisz się do newslettera - znajdziesz tam mnóstwo inspiracji, tekstów i pomysłów, których nie znajdziesz na blogu.