Macierzyństwo to przygoda. To rozwój. To konieczność dostosowywania się zmian. To stawanie oko w oko z niewiadomą, a często też wrażenie, że nic nie da się zaplanować. Gdy w naszym życiu pojawia się dziecko, razem z nim pojawia się nieprzewidywalność. Czy to oznacza, że już nigdy nic nie uda mi się zaplanować?

Mocno wierzę w to, że każda mama może odzyskać panowanie nad swoim życiem. Ograniczenie chaosu jest jednym z najlepszych prezentów, jakie możemy sobie podarować. Podczas webinaru opowiem o tym, co wspiera takie zmiany i co można zrobić, aby zobaczyć efekty jak najszybciej.

Podczas warsztatu Jak odzyskać panowanie nad swoim życiem – spotkanie dla mam uczestniczki:

  • zapoznają się z narzędziami psychologicznymi, które pozwalają opanować życiowy chaos
  • dowiedzą się, od jakich kroków należy zacząć organizację swojego życia z dzieckiem
  • określą swoje przekonania dotyczące życia z dzieckiem i macierzyństwa

Podczas warsztatu intensywnie popracujemy nad określeniem planu działania. Co zrobić, aby na nowo zapanować nad swoim życiem i ograniczyć wrażenie chaosu? Jak ułożyć swoją rzeczywistość? Na co koniecznie zwrócić uwagę? Od czego zacząć?

Udział w godzinnym szkoleniu online kosztuje 39 zł. Uczestnicy kursu Mamy czas – zarządzanie czasem dla mam dzidziusiów biorą udział w szkoleniu bezpłatnie.

Cena zawiera:

  • udział w godzinnym szkoleniu online
  • materiały szkoleniowe do pobrania i wydrukowania
  • dostęp do nagrania szkolenia

Edyta Zając
  • od ponad 10 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.
  • opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.
  • pracuję coachingowo i trenersko nad organizacją życia i przestrzeni zawodowej – wspieram moich klientów w osiąganiu celów, zaprowadzaniu porządku w życiu i realizacji celów.

Zapraszam Cię do udziału w szkoleniu online. Zapisz się poniżej – pamiętaj o bezpłatnym uczestnictwie, jeśli jesteś uczestnikiem kursu Mamy Czas.


październik, 2021