Każdy z nas żyje w świecie emocji. To uczucia wpływają na nasze decyzje, reakcje, ścieżki życiowe i sposób budowania relacji z innymi ludźmi – na każdym polu. Emocje grają pierwsze skrzypce i wtedy, gdy podążamy w kierunku zawodowych sukcesów czy też wtedy, gdy robimy kolejne kroki w życiu prywatnych. Czy jednak każdy z nas wie, co nim kieruje? Jakie emocje wywołują konkretne reakcje? Co dzieje się z naszym ciałem i umysłem w chwili, gdy określona emocja odgrywa główną rolę? Nie każdy ma taką świadomość – i właśnie dlatego tak ważne jest dbanie o rozwój inteligencji emocjonalnej dzieci.

Model gaszenie – jak radzić sobie z “niegrzecznymi” dziećmi??

Od dzieci często oczekujemy niemożliwego. Widzimy “niegrzeczne” zachowanie i dziwimy się, że maluch nie potrafi panować nad emocjami, nie umie dopasować się do sytuacji, uspokoić się czy zachować w sposób, który nam by odpowiadał. Dzieci często stają twarzą w twarz z oczekiwaniem numer jeden: zachowuj się jak doskonały dorosły. Panuj nad sobą. Nie wybuchaj. Nie bądź dzieckiem.

Gdy maluch nie jest w stanie sprostać takim oczekiwaniom, określamy go mianem “niegrzecznego”. Czy słusznie? A gdybyśmy zamiast tego poznali najczęstsze przyczyny “niegrzecznych” dzieci? A co, gdybyśmy zapobiegali w bardzo prosty sposób takim zachowań?

Podczas webinaru zajmiemy się takimi tematami jak:

  • jak radzić sobie z trudnymi emocjami dzieci – jak reagować na nie, czego nie robić, jak się zachować
  • co powiedzieć zamiast “uspokój się” – poznasz 10 sposobów na radzenie sobie w czasie wybuchu negatywnych emocji dziecka
  • model gaszenie – czyli prosty sposób odczytywania przyczyn nieakceptowanych przez nas zachowań dzieci
  • model gaszenie – jak zapobiegać dzięki niemu zachowaniom nieakceptowalnym

Jaki jestkoszt udziału w webinarze?

Udział w godzinnym szkoleniu online kosztuje 149 zł. Uczestnicy kursu Rozwijanie inteligencji emocjonalnej dziecka i Trening Umiejętności Wychowawczych biorą udział w szkoleniu bezpłatnie.

Cena zawiera:

  • udział w godzinnym szkoleniu online
  • materiały szkoleniowe do pobrania i wydrukowania
  • dostęp do nagrania szkolenia

kilka słów o tymdlaczego warto ze mną pracować

Edyta Zając
  • od ponad 10 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.
  • opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.
  • pracuję coachingowo i trenersko nad organizacją życia i przestrzeni zawodowej – wspieram moich klientów w osiąganiu celów, zaprowadzaniu porządku w życiu i realizacji celów.

Garść informacji o tymJak się zapisać?

Zapraszam Cię do udziału w szkoleniu online. Zapisz się poniżej – pamiętaj o bezpłatnym uczestnictwie, jeśli jesteś uczestnikiem kursu Rozwijanie inteligencji emocjonalnej dziecka lub Trening umiejętności wychowawczych.


kiedy odbędą siękolejne edycje kursu i webinary

maj, 2021

Brak wydarzeń