Ktoś kiedyś powiedział, że jedyną niezmienną w życiu rzeczą jest zmiana. Każdy z nas przechodzi swoją prywatną metamorfozę – krok po kroku. Niektórzy mają ochotę nie tylko na jej obserwację, ale też na wzięcie spraw we własne ręce. Kolejne działania rozwojowe, inspirujące wyzwania, kursy, warsztaty i szkolenia to coś, co może zaprowadzić nas do celów. A gdyby tak stać się swoim własnym coachem?

Podczas webinaru Jak stać się swoim własnym coachem uczestnicy:

  • zapoznają się z inspirującymi narzędziami psychologicznymi, które wspierają ich rozwój
  • stworzą swój indywidualny plan rozwojowy
  • wzmocnią swoją motywację do działania i podejmowania odważnych kroków

Podczas warsztatu intensywnie popracujemy nad realizacją celów rozwojowych – określimy je, stworzymy plan i zbudujemy energię do działania. Zadbamy również o to, aby każdy z uczestników wyszedł ze spotkania z motywacyjną skrzynką narzędziową, dzięki której realizacja planu będzie łatwiejsza.

Jaki jestkoszt udziału w webinarze?

Udział w godzinnym szkoleniu online kosztuje 149 zł. Uczestnicy kursu Stań się najlepszą wersją siebie biorą udział w szkoleniu bezpłatnie.

Cena zawiera:

  • udział w godzinnym szkoleniu online
  • materiały szkoleniowe do pobrania i wydrukowania
  • dostęp do nagrania szkolenia

kilka słów o tymdlaczego warto ze mną pracować

  • od ponad 10 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.
  • opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.
  • pracuję coachingowo i trenersko nad organizacją życia i przestrzeni zawodowej – wspieram moich klientów w osiąganiu celów, zaprowadzaniu porządku w życiu i realizacji celów.

Garść informacji o tymJak się zapisać?

Zapraszam Cię do udziału w szkoleniu online. Zapisz się poniżej – pamiętaj o bezpłatnym uczestnictwie, jeśli jesteś uczestnikiem kursu Stań się najlepszą wersją siebie.


kiedy odbędą siękolejne webinary

wrzesień, 2021

Brak wydarzeń