Jak wzmacniać pewność siebie?


jak wzmacniać pewność siebie

Jeśli chcesz zadbać o swoją pewność siebie, nastaw się na pracę, która trwa całe życie. Pewność siebie jest jak mięsień. Jej siła zależy od treningów, gotowości do podejmowania wyzwań i uważności. Nie ma takiej możliwości, aby raz wypracowana pewność siebie, wystarczała nam na całe życie. Nowe doświadczenia, nowe emocje, nieco lepiej poukładana codzienność lub wydarzenia, które zmieniają podejście do swoich własnych celów – to wszystko testuje pewność siebie. Skłania też do mocnej pracy nad nią.

To jedno z ostatnich spotkań live (zapraszam na instagram), które postanowiłam dodać tutaj w formie podcastu. Zebrałam w nim najważniejsze kwestie wspierające wzmacnianie pewności siebie. Zapraszam Was serdecznie do wysłuchania podcastu.

Gdzie posłuchać podcastów?

Moje podcasty można znaleźć w wielu aplikacjach, które zbierają treści tworzone przez podcasterów. Sama najbardziej lubię:

A może Herbatka z jaśminem?

Niedawno zaczęłam wprowadzać nową tradycję na instagramie. Zapraszam Cię serdecznie do udziału w cotygodniowych spotkaniach live, podczas których pracujemy intensywnie nad różnymi rozwojowymi tematami. W każdy poniedziałek o 11:00 odbywa się 15-minutowy live, który staram się wypełnić po brzegi psychologiczną wiedzą i pomocnymi narzędziami. Jeśli chcesz zobaczyć poprzednie nagrania, oto one:

Posłuchaj podcastu Jak wzmacniać pewność siebie?

Co o tym sądzisz?

Napisz coś!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *