jak zmienić swoje życie

Nic nie pozostaje takie samo. Jedyne, czego można być, w życiu pewnym, to zmiana.

Trudi Canavan “Kapłanka w bieli”

Zmiana czai się za rogiem, woła o odrobinę uwagi, szuka kolejnych dróg do naszego życia. Czeka – często w nieskończoność na każdy nasz ruch, na akcję, na podjęcie odważnych działań. Czy ma czekać bez końca? Czy może zdecydujesz się na zrobienie czegoś ważnego dla Ciebie?
 
Dziś zapraszam serdecznie do odsłuchania podcastu – tym razem o zmianie. A dokładnie: jak zmienić swoje życie?Przygotowałam go podczas mojej pracy nad kursem Budowanie pewności siebie, który startuje 15 marca. Jestem bardzo ciekawa Waszych wniosków ♡
 

 

 

 

Dziękuję za wysłuchanie mojego dziewiętnastego podcastu o tym, jak zmienić swoje życie 🙂 Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie i komentarze. Daj koniecznie znać, co sądzisz! Zasubskrybuj mnie na iTunes oraz Spotify. Dziękuję za wysłuchanie!

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
  • Zapisz się do newslettera - znajdziesz tam mnóstwo inspiracji, tekstów i pomysłów, których nie znajdziesz na blogu.