KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Odgrywam w moim życiu wiele ról, jestem mamą, żoną, psychologiem, autorem. Każda z nich kręci się wokół jednej życiowej misji: chcę rozumieć ludzi, otwierać się na ich potrzeby i wspierać ich w rozwoju i poszukiwaniu szczęścia. Mocno cenię sobie troskę o innych przy jednoczesnym dbaniu o siebie. Wierzę w to, że każdy z nas może radośnie realizować siebie, nie zapominając o dobrym słowie, uprzejmości, oddaniu innym ludziom. Kto wie, jak piękne rzeczy zrobimy, skupiając się na przekazywaniu ciepła, tworzeniu miłej atmosfery i pielęgnowaniu więzi? Wartości, którym oddaję moją pracę to wiedza, życzliwość, umiłowanie piękna i ulepszanie życia.

Od kilku lat wspieram rozwój indywidualnych osób oraz pracuję z nimi podczas sesji trenersko-coachingowych. Jeśli masz ochotę nawiązać ze mną współpracę, zapraszam na konsultacje indywidualne.

Na jakich zasadach pracuję?

Konsultacje indywidualne mogą mieć różny charakter - coachingu, mentoringu, szkolenia czy poradnictwa psychologicznego. Zwykle przed pierwszą sesją z klientem, odbywamy sesję zero (ok. 30 minut), podczas której przede wszystkim omawiamy cel naszej współpracy oraz sposób działań. Przedstawiam klientowi moje podejście do danej formy wsparcia, założenia i odpowiadam na wszelkie pytania i wątpliwości. Długość takiej współpracy jest określana indywidualnie.

Gdzie? Spotkania odbywają się w centrum Krakowa lub poprzez Skype.

Jaki koszt? Ceny sesji uzależnione są od ilości zakontraktowanych spotkań oraz tego, kto jest płatnikiem (osoba indywidualna czy też firma, która zatrudnia mojego klienta). Zanim dojdzie do spisania kontraktu, istnieje możliwość umówienia się na spotkanie „zero”, które trwa około 30 minut (koszt: 30 zł - całość kwoty przelewana jest przez klienta na konto wskazanej przeze mnie fundacji). Podczas mojej rozmowy z klientem (bardzo często poprzez Skype lub telefon), ustalamy czy nasza współpraca jest dobrym wyborem i czy cele, które są do osiągnięcia mogą być wspierane przez wspólne działania.

Nad czym najczęściej pracuję z klientami?

Najczęściej pracuję z moimi klientami nad następującymi tematami:

  • zarządzanie czasem, planowanie i organizacja
  • określanie nowej ścieżki zawodowej oraz realizowanie planu zmian
  • odważne wkraczanie na rynek pracy lub tworzenie własnego biznesu
  • zwiększanie własnej efektywności i produktywności
  • budowanie zdrowych i satysfakcjonujących relacji
  • praca nad pewnością siebie i samooceną
  • rozwijanie się w roli świadomego rodzica
  • kreowanie profesjonalnego wizerunku w oparciu o autentyczność

Co warto o mnie wiedzieć?

Praca z drugim człowiekiem i psychologia to moje dwie największe pasje - trudno to ukryć. Robię wszystko, aby bezustannie poszerzać moją wiedzę, uczyć się nowych rzeczy i ulepszać swoje działania na różnych polach. Jestem maniakiem ulepszania - czas się do tego przyznać. Lubię zmiany, nowe wyzwania i trudności - mam wrażenie, że w kryzysowych sytuacjach dzieją się dla mnie najlepsze rzeczy. Mam "sytuacyjne" poczucie humoru - uwielbiam szukać okazji do uśmiechu w każdym momencie. Lubię pozytywną ironię - czyli tę, która nikomu nie sprawia przykrości. Staram się dobrze bawić w życiu - w ogóle. Dlatego właśnie nie szukam dziury w całym, nastawiam się na rozwiązania i traktuję każdy dzień jak kolejną okazję do radości. Wierzę mocno w to, że każdy trudny czas ma swój koniec - dużo we mnie nadziei i ciekawości. Mam troje dzieci, których chyba już nie powinnam nazywać "maluchami" i męża, który nadal mnie zaskakuje. Moim celem numer jeden jest harmonia między życiem prywatnym a zawodowym.

Jeśli chcesz ze mną pracować lub porozmawiać na temat tego, czy mogę Ci pomóc, skontaktuj się ze mną poprzez maila: kontakt@edytazajac.pl