Mamy przed sobą ostatnie dni Wyzwania Dziennik Rozwojowy – zadziwiające jest to, jak czas pędzi wtedy, gdy jest wiele rzeczy do zrobienia. Dla mnie to był oczywiście maraton, ale na finiszu czuję wielką dumę. Cudownie się wszyscy to zaangażowaliśmy! Dziękuję!

Czas na ostatnie rozdanie

Codzienne notowanie może być wymagającym zadaniem – szczególnie wtedy, gdy wydaje nam się, że czasu jest mniej niż kiedykolwiek w życiu. Liczę mocno na to, że wspólnie zmobilizujemy się do działania i zadbamy o motywację do działania. Przygotowałam dlatego kilka dodatkowych kopniaków motywacyjnych razem z Partnerami wyzwania. Podczas wyzwania na moim profilu na instagamie pojawią się rozdania, w których można zdobyć:

  • zestaw książek Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego, które od czasów studiów jest jednym z najważniejszych wydawnictw dla mnie. Współpracowaliśmy wielokrotnie, a dzisiaj działamy wspólnie podczas wyzwania.
  • zestaw książek Wydawnictwa Sensus – z Sensusem wydałam wszystkie moje książki i tym bardziej cieszę się, że uczestnicy będą mogli otrzymać te, które dla nich wybrałam 
  • zestawy herbat firmy Teekanne – herbata jest moim ukochanym napojem, nie wyobrażam sobie bez niej dobrego dnia. I dlatego wybiorę dla zwycięzców rozdania herbacianego moje ulubione herbaty Teekanne i wyślę je wprost do ich domów 
  • wejściówkę na Wiosenne Warsztaty Psychologiczne online dla rodziców, które poprowadzę 25 kwietnia. Zapisy już się rozpoczęły, ale jedno miejsce zostawiam dla zwycięzcy rozdania.
  • bezpłatny udział w dowolnie wybranym kursie online, które prowadzę – w dowolnym czasie. Tutaj znajdują się wszystkie kursy, które prowadzę. Zwycięzca będzie mógł wziąć udział w kursie kiedy chce.

Trzecie rozdanie z Wydawnictwem Sensus i Psychologią w Polsce

Jeśli pojawiło się pytanie, gdzieś kryje się odpowiedź. Jeśli na mojej drodze staje wyzwanie, gdzieś za rogiem jest też rozwiązanie. Nawet jeśli dzisiaj nie umiem dostrzec wyjścia z sytuacji, zawsze mogę zrobić choć jeden krok do przodu. Otaczam się wtedy stosami książek, wertuję kolejne strony, szukam w rozdziałach tych najważniejszych wskazówek. Wystarczy oddać swoje myśli we władanie słów – problemy stają się mniejsze, a rozwiązania powoli kiełkują w mojej głowie. Wtedy wydarza się magia.

Już 28 kwietnia, parę minut po 19:00 rozpoczniemy kolejne i ostatnie rozdanie na moim profilu na instagramie. Zwycięzca rozdania otrzyma możliwość bezpłatnego udziału w dowolnie wybranym kursie online, które prowadzę – w dowolnym czasie oraz zestaw książek. Wydawnictwo Sensus przekazało na rozdanie książki, które uwielbiam całym sercem i polecam Wam gorąco. Mam je już za sobą – każda z nich była dla mnie ważną lekturą i cieszę się ogromnie, że mogłam je dla Was wybrać. Oto książki, które trafią do zwycięzcy:

Rozdanie rozpoczyna się 28 kwietnia około 19:00 na moim profilu na instagramie. Zapraszam serdecznie i przypominam: można zapisać się do wyzwania w każdej chwili.