Książka, w której kryje się spokój


Listopadowe projekty trwają. Dziennik Rozwojowy będzie towarzyszył uczestnikom aż do końca miesiąca, a Życiowy Kompas już się kończy. Każde z pytań, które tym razem postawiłam przed uczestnikami, ma w sobie wielką moc. Czuję ją za każdym razem, gdy sama się z nimi konfrontuję. Nie można przecież wierzyć w to, że raz zadane pytanie zapracuje samo na nasz rozwój. Lubię do nich wracać i mam wielką nadzieję, że w tych projektach udało mi się przekazać moc pytań.

Czas na rozdanie

Codzienne notowanie może być wymagającym zadaniem – szczególnie wtedy, gdy wydaje nam się, że czasu jest mniej niż kiedykolwiek w życiu. Liczę mocno na to, że wspólnie zmobilizujemy się do działania i zadbamy o motywację do działania. Przygotowałam dlatego kilka dodatkowych kopniaków motywacyjnych razem z Partnerami wyzwania. Podczas wyzwania na moim profilu na instagamie pojawią się rozdania, w których można zdobyć:

  • zestaw książek Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego, które od czasów studiów jest jednym z najważniejszych wydawnictw dla mnie. Współpracowaliśmy wielokrotnie, a dzisiaj działamy wspólnie podczas wyzwania.
  • zestaw książek Wydawnictwa Sensus – z Sensusem wydałam wszystkie moje książki i tym bardziej cieszę się, że uczestnicy będą mogli otrzymać te, które dla nich wybrałam.
  • zestaw książek Wydawnictwa Otwartego – z którym miałam przyjemność wielokrotnie współpracować. Książki idealnie pasują do listopadowych projektów.
  • zestaw książek Wydawnictwa Insignis – które zawsze zaskakuje książkami, które koniecznie chcę u siebie mieć. Tym razem w rozdaniu pojawi się jedna z moich ulubionych książek w życiu!
  • zestaw książek Wydawnictwa Kompania Mediowa, z którym dopiero się poznajemy, ale zapowiada się bardzo przyjemna znajomość. Tych książek jestem bardzo ciekawa!
  • wejściówkę na Zimowe Warsztaty Psychologiczne dotyczące kryzysu, które poprowadzę w styczniu 2021. Zapisy zostaną otwarte na końcu listopada, ale jedno miejsce już dzisiaj zostawiam dla zwycięzcy rozdania.
  • bezpłatny udział w dowolnie wybranym kursie online, które prowadzę – w dowolnym czasie. Tutaj znajdują się wszystkie kursy, które prowadzę. Zwycięzca będzie mógł wziąć udział w kursie kiedy chce.

Pierwsze rozdanie z Wydawnictwem Otwartym

życiowy kompas

Wydawnictwo Otwarte przekazało na rozdanie piękne książki, o których chcę Wam opowiedzieć. Mądre książki są tym, co warto sobie podarować – szczególnie wtedy, gdy zmagamy się z trudnościami. Jeśli dobrze trafimy, książka może stać się dla nas szansą na rozwój w ważnym kierunku. Dobrze przepracowane ćwiczenia, które przedstawiają autorzy, poddane refleksji kolejne strony to ważne kawałki życiowej układanki.

16 listopada rozpoczęliśmy pierwsze rozdanie książkowe związane z listopadowymi projektami rozwojowymi Życiowy Kompas i Dziennik Rozwojowy na moim profilu na instagramie. Oto książki, które trafią do zwycięzców:

Dominik Spenst Moc sześciu minut

Gdyby osobisty rozwój miał być podróżą, w moim plecaku znalazłby się taki właśnie notes. Czy może to jednak przewodnik? Książka? Ten dziennik ma w sobie mnóstwo mądrości. Autor zachęca nie tylko do notowania, wyciągania wniosków czy snucia planów. Zwraca uwagę też na to, że zapisywanie swoich przemyśleń, tworzenie miejsca na wdzięczność i budowanie dobrego nastawienia to kluczowe kroki, które każdy z nas musi regularnie wykonywać, aby dać sobie szczęście.

W naszym domu ten codziennik motywacyjny zacznie odgrywać główną rolę już niedługo. Zaczynamy pracę z nim od grudnia.

Stefanie Stahl Jak myśleć o sobie dobrze?

Mam wielki sentyment do książek Stefanie Stahl. Jej słowa są jak ciepła kołdra, którą można się otulić w tym najzimniejszym dniu jesieni. Dają mnóstwo ukojenia, uspokajają, ale też pokazują kolejne kroki, które można wykonać, aby poczuć się lepiej. W tej książce tematem numer jeden jest samoakceptacja, a autorka, jak zwykle, podaje przepis na jej wzmacnianie.

Agnieszka Maciąg Twoja wewnętrzna moc

Budowanie wewnętrznej mocy – te słowa mnie przyciągają jak magnez. Są przecież obietnicą, zwiastują spokój i równowagę. Książki Agnieszki Maciąg mają w sobie tę niepowtarzalną energię, którą zawsze podziwiam. Tutaj łagodność łączy się z siłą, a kryzys kryje w sobie magiczne słowo: możliwości. Piękna książka, która idealnie pasuje do czasu, w którym przyszło nam żyć.

Rozdanie Życiowy Kompas rozpoczęło się 9 listopada i trwało 7 dni. Jeśli chcesz popracować w ramach tego projektu, możesz zapisać się w każdej chwili. Życiowy Kompas będzie dostępny do końca listopada.

Listopadowe wyzwania są częścią moich przygotowań do kolejnej edycji kursu Stań się najlepszą wersją siebie. Lubię działać nie tylko przy samym kursie, ale też na blogu. Wyzwania, nowe projekty i pomysły na wprowadzenie tematu kursu, to dla mnie czysta radość.

Kurs Stań się najlepszą wersją siebie startuje 20 listopada. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, kliknij w guzik poniżej.

2 komentarze

Napisz coś!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *