Nadszedł czas na świąteczne przygotowania! Wiem, że część moich Czytelników myśli o nieco nietypowych prezentach takich jak kursy rozwojowe. To świetny pomysł – sama uwielbiam prezenty, które umożliwiają mi zmianę. W tym roku postanowiłam przygotować dla Was coś wyjątkowego – vouchery na moje kursy, szkolenia, warsztaty i sesje indywidualne. Jeśli myślicie o takim prezencie, przedstawiam Wam instrukcję 🙂

Jak zamówić taki rozwojowy prezent?

Zamówienie prezentu jest bardzo łatwe:

  1. Złóż zamówienie na stronie kursu lub warsztatu
  2. Dodaj do opisu zamówienia informację o tym, kogo chcesz obdarować (a może prezent trafi do Ciebie?)
  3. Otrzymasz ode mnie voucher do wydrukowania i włożenia do koperty.
  4. Wręczasz prezent bliskiej osoby.
  5. Obdarowana osoba kontaktuje się ze mną i bierze udział w kursie.

Kursy psychologiczne

Kursy to treningi online, które trwają kilka tygodni. Każda lekcja zawiera materiały do wydrukowania, arkusze ćwiczeń, część z nich to również nagrania wideo oraz podcasty. Uczestnicy mają możliwość konsultacji mailowych ze mną przez cały czas trwania kursu.

Jeśli chcesz podarować komuś kurs, złóż zamówienie na stronie kursu, a w jego opisie dodaj informację o tym, komu chcesz podarować prezent. Otrzymasz ode mnie piękny voucher do pobrania, wydrukowania i włożenia do koperty.

Black Weekend:

W czasie weekendu 27.11 do 29.11 wykupisz wszystkie kursy w ich cenie podstawowej, czyli takiej, która obowiązuje podczas edycji. Bliska Ci osoba będzie mogła wziąć udział w kursie w dowolnym momencie, a Ty kupisz prezent nieco taniej. Po weekendzie możesz zakupić udział w kursie w czasie trwania edycji (w niższej cenie) lub w dowolnej chwili (w wyższej cenie).

Prowadzę:

Warsztaty psychologiczne

Duże warsztaty psychologiczne okazały się dużym sukcesem roku 2019 i 2020. W tym roku musieliśmy troszkę zmienić formę i (przynajmniej na chwilę!) przerzucamy się na wersję online takich spotkań. W roku 2021 planuję 4 warsztaty psychologiczne. Każdy z nich potrwa 3 godziny. Jeśli chcesz podarować voucher umożliwiający udział w warsztacie, złóż zamówienie, a w jego opisie podaj dane osoby, którą chcesz obdarować.

Plany wyglądają następująco:

Sesje indywidualne

Ważną częścią mojej pracy są indywidualne sesje z osobami, które bardzo intensywnie chcą ze mną współdziałać. Jeśli myślisz o takim prezencie gwiazdkowym, sprawdź szczegóły na stronie. Po złożeniu zamówienia na sesję, napisz w komentarzu do zamówienia imię i nazwisko osoby, której chcesz przekazać voucher. Otrzymasz ode mnie w mailu plik .pdf z pięknym voucherem do wydrukowania i włożenia do koperty. Osoba obdarowana będzie mogła sama wybrać najlepszy dla siebie termin sesji.

Możesz wykupić sesje:

W razie jakichkolwiek pytań…

…daj znać! Jestem jak zwykle przy mailu szkolenia@edytazajac.pl