Miłość zawsze się pokaże
Chce wejść 
Otwórz okno do swojego serca
Wpuść. Ją. 
Miłość cię zobaczy 
Zobaczyła mnie 
Też ją zobaczyłam 
Własna miłość 
To moja TERAPIA.

Kathryn Perez “Terapia”

Macierzyństwo – dzidziuś, kojący zapach oliwki, spokojne, wielogodzinne spacery, odpoczynek i nabieranie sił przed nowym etapem życia, który rozpocznie się za parę miesięcy. Spoglądanie w ufne oczy dziecka, robienie wraz z nim pierwszych kroków, zatapianie się w chwili, która trwa i daje tak wiele szczęścia. Łzy, ale te wypełnione dumą z tej nowej, pięknej roli. A łzy bezradności? Och, takich mama nie ma.

 

Każda skrajność bywa niepokojąca – również w macierzyństwie. Z jednej strony możemy mieć obóz mam, które mówią tylko o blaskach tej roli, a z drugiej strony całą grupę mam, która udowodni nam za wszelką cenę, że macierzyństwo to niemal koniec świata. Tym bardziej czekałam na ten właśnie podcast, czyli na spotkanie z Kasią Mıstaçoğlu, która na swoim blogu mówi o magii, ale też wspomina o wyzwaniach. Opowiada o trudności, ale też pokazuje rozwiązanie.

 

Zapraszam Was dziś serdecznie do odsłuchania rozmowy o macierzyństwie, o terapii, o wyzwaniach i o tym, jak przygotować się do roli mamy. To nie musi być koniec świata.

 

 

Kilka słów o naszym gościu

Kasia pisze o sobie:

Jestem Kasia, jestem mamą, żoną i blogerką – od niedawna właśnie w takiej kolejności. Prowadzę kreatywnego bloga lifestylowego worqshop.pl. Worqshop to moje oczko w głowie, to blog, który skupia dziewczyny w różnym wieku szukające fajnego, kreatywnego sposobu na swoją codzienność. Sama żyję tak, aby każdy dzień miał szansę stać się fajnym wspomnieniem i tym samym staram się zarażać na blogu! Moje Czytelniczki doceniają bloga za jakość, estetykę i szczerość, która bije z tego co robię.

 
 

Polecane przez Kasię:

Podczas naszej rozmowy Kasia wspomniała o kilku rzeczach godnych polecenia:

 

Dziękuję za wysłuchanie dwudziestego pierwszego podcastu. Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie i komentarze. Dajcie koniecznie znać, co sądzicie! Zapraszam do subskrybcji mojego kanału na iTunes oraz Spotify. Dziękuję za wysłuchanie!