Mama na terapii (podcast)


jak stworzyć przytulny dom

Miłość zawsze się pokaże
Chce wejść 
Otwórz okno do swojego serca
Wpuść. Ją. 
Miłość cię zobaczy 
Zobaczyła mnie 
Też ją zobaczyłam 
Własna miłość 
To moja TERAPIA.

Kathryn Perez „Terapia”

Macierzyństwo – dzidziuś, kojący zapach oliwki, spokojne, wielogodzinne spacery, odpoczynek i nabieranie sił przed nowym etapem życia, który rozpocznie się za parę miesięcy. Spoglądanie w ufne oczy dziecka, robienie wraz z nim pierwszych kroków, zatapianie się w chwili, która trwa i daje tak wiele szczęścia. Łzy, ale te wypełnione dumą z tej nowej, pięknej roli. A łzy bezradności? Och, takich mama nie ma.

 

Każda skrajność bywa niepokojąca – również w macierzyństwie. Z jednej strony możemy mieć obóz mam, które mówią tylko o blaskach tej roli, a z drugiej strony całą grupę mam, która udowodni nam za wszelką cenę, że macierzyństwo to niemal koniec świata. Tym bardziej czekałam na ten właśnie podcast, czyli na spotkanie z Kasią Mıstaçoğlu, która na swoim blogu mówi o magii, ale też wspomina o wyzwaniach. Opowiada o trudności, ale też pokazuje rozwiązanie.

 

Zapraszam Was dziś serdecznie do odsłuchania rozmowy o macierzyństwie, o terapii, o wyzwaniach i o tym, jak przygotować się do roli mamy. To nie musi być koniec świata.

 

 

Kilka słów o naszym gościu

Kasia pisze o sobie:

Jestem Kasia, jestem mamą, żoną i blogerką – od niedawna właśnie w takiej kolejności. Prowadzę kreatywnego bloga lifestylowego worqshop.pl. Worqshop to moje oczko w głowie, to blog, który skupia dziewczyny w różnym wieku szukające fajnego, kreatywnego sposobu na swoją codzienność. Sama żyję tak, aby każdy dzień miał szansę stać się fajnym wspomnieniem i tym samym staram się zarażać na blogu! Moje Czytelniczki doceniają bloga za jakość, estetykę i szczerość, która bije z tego co robię.

 
 

Polecane przez Kasię:

Podczas naszej rozmowy Kasia wspomniała o kilku rzeczach godnych polecenia:

 

Dziękuję za wysłuchanie dwudziestego pierwszego podcastu. Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie i komentarze. Dajcie koniecznie znać, co sądzicie! Zapraszam do subskrybcji mojego kanału na iTunes oraz Spotify. Dziękuję za wysłuchanie!

3 komentarze

Napisz coś!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.