zarządzanie czasem dla mam

Macierzyństwo to wspaniała sprawa. Czas spędzony z dzieckiem może być jednym z najlepszych okresów w życiu. W tym magicznym momencie, gdy zostajesz matką, wkraczasz na zupełnie nową ścieżkę rozwoju. Uczysz się w nieprawdopodobnym tempie – uczysz się dziecka, uczysz się siebie, dowiadujesz się, jak działać efektywnie, poznajesz tajniki organizacji domu i życia, a także przypominasz sobie od czasu do czasu, że istniejesz Ty. Nie mama – Ty. Po prostu Ty. Czas z dzieckiem może być wymagającym okresem – zalewa nas wtedy mnóstwo obowiązków, dopada zmęczenie, a wszelkie wymówki, tłumaczenia czy gorsze chwile nie mają racji bytu – jest przecież dziecko, które nie zaczeka na nasz dobry moment. Są też marzenia, które czasem wydają się po prostu nieosiągalne. Jak to wszystko pogodzić? Jak zarządzać swoim czasem w tym trudnym okresie? Jak zadbać o WSZYSTKO? Jak realizować swoje marzenia bez poczucia winy? A może to wszystko można jakoś ułożyć?

Dzisiaj mam dla Ciebie propozycję – 5 tygodniowy kurs Mamy Czas – zarządzanie czasem dla mam.


JAK DŁUGO POTRWA SZKOLENIE?

Przez 5 tygodni, raz w tygodniu otrzymasz ode mnie lekcję.

Kurs został skomponowany tak, abyś w ciągu 5 tygodni zadbała o swoje zarządzanie czasem. Dlatego właśnie co tydzień otrzymasz ode mnie lekcję, która pomoże Ci w realizacji tego planu. Lekcje zawierać będą konkretne ćwiczenia, techniki i łatwe do wykorzystania metody, dzięki którym ulepszysz swoje wykorzystanie czasu. Głęboko wierzę w to, że każda mama może realizować swoje cele, nie zaniedbując przy tym dziecka. Co więcej – przekonałam się na własnej skórze, że zarządzanie czasem sprawia, że macierzyństwo jest jeszcze bardziej radosne, kreatywne i przede wszystkim spokojne.

JAK WYGLĄDA TAKI EKURS?

Widzimy się tylko online.

E-kurs oczywiście odbędzie się online. Uczestniczki otrzymują ode mnie materiały w formie wygodnych i pięknie wydanych e-booków, zestaw inspiracji mailowych, pomysłów i sposobów na to, jak wdrożyć w życie kolejne lekcje.

Podczas 5-tygodniowego kursu otrzymasz ode mnie materiały w formacie .pdf, które możesz wydrukować i wykorzystywać do swojej pracy rozwojowej. Ponadto spodziewaj się środowych maili z inspiracjami, ciekawymi propozycjami i dodatkowymi ćwiczeniami, które pozwolą Ci lepiej zadbać o swój czas. Jeśli potrzebujesz mojego profesjonalnego wsparcia, możesz skorzystać z opcji konsultacji mailowych przez cały czas trwania kursu.

Ten kurs stworzyłam tak, aby odpowiedzieć na potrzeby tych z Was, które po urodzeniu dziecka czują się przytłoczone zadaniami. Kiedy pojawia się w naszym życiu maleństwo, zmienia się bardzo wiele. Stajemy przed koniecznością poukładania całej swojej codzienności na nowo. Każdy dzień wypełniony jest obowiązkami, silnymi emocjami i planami, nad którymi czasem trudno zapanować.

Kurs proponuję zatem tym z Was, które:

 • przygotowują się do roli mamy
 • nie mogą zorganizować swojego życia po przyjściu dziecka na świat
 • odkładają kolejne zadania na wieczne jutro
 • mają zbyt wiele obowiązków, miotają się między kolejnymi zadaniami i są ciągle zmęczone
 • nie mają czasu dla siebie, na relaks, na chwilę odpoczynku
 • tracą czas na wykonywanie zadań, a później tego żałują zmarnowanego czasu
 • wciąż powtarzają „nie chce mi się”, nie mają ani siły ani motywacji, aby robić w życiu to, o czym marzą
 • są niezadowolone z życia, nie mają w sobie energii

Poznasz przydatne narzędzia

Przygotowałam dla Ciebie narzędzia, dzięki którym zorganizujesz swoje życie i wprowadzisz w nim porządek. Pokażę Ci, w jaki sposób zastosować je w codzienności i realizować więcej. Dzięki tym narzędziom nauczysz się zarządzać czasem po swojemu.

Poznasz skuteczne sposoby

Mam dla Ciebie całą listę trików, które zmieniają życie, oszczędzają czas i zapewniają spokój ducha. Chcę, aby Twoje macierzyństwo wiązało się z samymi dobrymi emocjami – czemu nie zadbać o to, jak wygląda zwykły dzień? Powiem Ci, w jaki sposób wprowadzić w życie harmonię, jak działać szybciej i bardziej efektywnie. Pokażę Ci, jak wykorzystać te magiczne sposoby w codzienności i jak zachęcić bliskie osoby do podobnego działania.

Poznasz niezawodne techniki

W czasie kursu przedstawię Ci niezawodne techniki, które uratowały mnie w tym najtrudniejszym, pierwszym roku macierzyństwa. To właśnie wtedy zmienia się tak wiele – nic nie jest takie samo jak przed narodzeniem dziecka. Trzeba tak naprawdę ułożyć wiele rzeczy na nowo – sprawdź, co u mnie sprawdziło się w 100%. Powiem Ci o moich doświadczeniach, może nawet o kilku błędach i o nauczkach, które sama sobie zapewniłam. Pokażę Ci sposoby zarządzania zadaniami, organizowania swojego życia, rzeczywistości i codzienności z maluchem. Razem zadbamy o to, aby w Twoim życiu nie było chaosu, niepewności ani tym bardziej poczucia winy.


Udział w czasie trwania edycji wrześniowej kosztuje 150 zł. Zapisy trwają do 23 września, wtedy też otrzymasz pierwszą lekcję kursu. Jeśli chcesz rozpocząć kurs szybciej, koszt udziału to 190 zł.

Cena zawiera:

 • 5 lekcji e-kursu Mamy Czas – zarządzanie czasem dla mam, które będziesz otrzymywać w każdy piątek
 • dostęp do nagrania godzinnego webinaru Jak odzyskać panowanie nad swoim życiem
 • maile z inspiracjami, dodatkowymi ćwiczeniami i materiałami, które będą wspierać Twoje zmiany
 • mnóstwo wiedzy psychologicznej, konkretnych informacji i sposobów, dzięki którym zadbasz o swój rozwój w najważniejszych sferach życia
 • mnie do dyspozycji – będę z Tobą w kontakcie mailowym przez cały czas trwania projektu

 • Od 12 lat aktywnie zarządzam swoim czasem i sobą w czasie. Sprawdziłam wszystkie metody, do jakich udało mi się dotrzeć, testowałam je w różnych miejscach i warunkach życiowych. Dziś mogę polecić Ci najskuteczniejsze metody i triki.
 • Mam w domu troje dzieci – przez ten ważny dla mnie czas macierzyństwa zrozumiałam, jak istotne jest zarządzanie czasem i szukanie dobrych rozwiązań. Nauczyłam się tak realizować cele, aby czuć satysfakcję i stawiać rodzinę na pierwszym miejscu.
 • Od ponad 10 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.
 • Opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.
 • Pracuję coachingowo nad zarządzaniem czasem – wspieram moich klientów, którzy szukają zmian w sferze zawodowej i prywatnej. Bardzo często współpracuję z mamami.

Zapraszam Cię do udziału w edycji, która rozpoczyna się 24 września. Zapisy już się rozpoczęły, możesz w każdej chwili zarezerwować swoje miejsce. Jeśli chcesz wziąć udział w kursie wcześniej, możesz zakupić kurs w dowolnej chwili. Rozpoczniesz go w dniu zaksięgowania wpłaty na konto – kurs potrwa standardowo 5 tygodni.

Kup na prezent

Jeśli chcesz podarować komuś kurs Mamy Czas, złóż zamówienie, a w jego opisie dodaj informację o tym, komu chcesz podarować prezent. Otrzymasz ode mnie piękny voucher do pobrania, wydrukowania i włożenia do koperty.