zarządzanie czasem dla mam

Macierzyństwo to wspaniała sprawa. Czas spędzony z dzieckiem może być jednym z najlepszych okresów w życiu. W tym magicznym momencie, gdy zostajesz matką, wkraczasz na zupełnie nową ścieżkę rozwoju. Uczysz się w nieprawdopodobnym tempie – uczysz się dziecka, uczysz się siebie, dowiadujesz się, jak działać efektywnie, poznajesz tajniki organizacji domu i życia, a także przypominasz sobie od czasu do czasu, że istniejesz Ty. Nie mama – Ty. Po prostu Ty. Czas z dzieckiem może być wymagającym okresem – zalewa nas wtedy mnóstwo obowiązków, dopada zmęczenie, a wszelkie wymówki, tłumaczenia czy gorsze chwile nie mają racji bytu – jest przecież dziecko, które nie zaczeka na nasz dobry moment. Są też marzenia, które czasem wydają się po prostu nieosiągalne. Jak to wszystko pogodzić? Jak zarządzać swoim czasem w tym trudnym okresie? Jak zadbać o WSZYSTKO? Jak realizować swoje marzenia bez poczucia winy? A może to wszystko można jakoś ułożyć?

Dzisiaj mam dla Ciebie propozycję – 5 tygodniowy kurs Mamy Czas – zarządzanie czasem dla mam.


JAK DŁUGO POTRWA SZKOLENIE?

Przez 5 tygodni, raz w tygodniu otrzymasz ode mnie lekcję.

Kurs został skomponowany tak, abyś w ciągu 5 tygodni zadbała o swoje zarządzanie czasem. Dlatego właśnie co tydzień otrzymasz ode mnie lekcję, która pomoże Ci w realizacji tego planu. Lekcje zawierać będą konkretne ćwiczenia, techniki i łatwe do wykorzystania metody, dzięki którym ulepszysz swoje wykorzystanie czasu. Głęboko wierzę w to, że każda mama może realizować swoje cele, nie zaniedbując przy tym dziecka. Co więcej – przekonałam się na własnej skórze, że zarządzanie czasem sprawia, że macierzyństwo jest jeszcze bardziej radosne, kreatywne i przede wszystkim spokojne.

JAK WYGLĄDA TAKI EKURS?

Widzimy się tylko online.

E-kurs oczywiście odbędzie się online. Uczestniczki otrzymują ode mnie materiały w formie wygodnych i pięknie wydanych e-booków, zestaw inspiracji mailowych, pomysłów i sposobów na to, jak wdrożyć w życie kolejne lekcje.

Podczas 5-tygodniowego kursu otrzymasz ode mnie materiały w formacie .pdf, które możesz wydrukować i wykorzystywać do swojej pracy rozwojowej. Ponadto spodziewaj się środowych maili z inspiracjami, ciekawymi propozycjami i dodatkowymi ćwiczeniami, które pozwolą Ci lepiej zadbać o swój czas. Jeśli potrzebujesz mojego profesjonalnego wsparcia, możesz skorzystać z opcji konsultacji mailowych przez cały czas trwania kursu.

Ten kurs stworzyłam tak, aby odpowiedzieć na potrzeby tych z Was, które po urodzeniu dziecka czują się przytłoczone zadaniami. Kiedy pojawia się w naszym życiu maleństwo, zmienia się bardzo wiele. Stajemy przed koniecznością poukładania całej swojej codzienności na nowo. Każdy dzień wypełniony jest obowiązkami, silnymi emocjami i planami, nad którymi czasem trudno zapanować.

Kurs proponuję zatem tym z Was, które:

 • przygotowują się do roli mamy
 • nie mogą zorganizować swojego życia po przyjściu dziecka na świat
 • odkładają kolejne zadania na wieczne jutro
 • mają zbyt wiele obowiązków, miotają się między kolejnymi zadaniami i są ciągle zmęczone
 • nie mają czasu dla siebie, na relaks, na chwilę odpoczynku
 • tracą czas na wykonywanie zadań, a później tego żałują zmarnowanego czasu
 • wciąż powtarzają „nie chce mi się”, nie mają ani siły ani motywacji, aby robić w życiu to, o czym marzą
 • są niezadowolone z życia, nie mają w sobie energii

Poznasz przydatne narzędzia

Przygotowałam dla Ciebie narzędzia, dzięki którym zorganizujesz swoje życie i wprowadzisz w nim porządek. Pokażę Ci, w jaki sposób zastosować je w codzienności i realizować więcej. Dzięki tym narzędziom nauczysz się zarządzać czasem po swojemu.

Poznasz skuteczne sposoby

Mam dla Ciebie całą listę trików, które zmieniają życie, oszczędzają czas i zapewniają spokój ducha. Chcę, aby Twoje macierzyństwo wiązało się z samymi dobrymi emocjami – czemu nie zadbać o to, jak wygląda zwykły dzień? Powiem Ci, w jaki sposób wprowadzić w życie harmonię, jak działać szybciej i bardziej efektywnie. Pokażę Ci, jak wykorzystać te magiczne sposoby w codzienności i jak zachęcić bliskie osoby do podobnego działania.

Poznasz niezawodne techniki

W czasie kursu przedstawię Ci niezawodne techniki, które uratowały mnie w tym najtrudniejszym, pierwszym roku macierzyństwa. To właśnie wtedy zmienia się tak wiele – nic nie jest takie samo jak przed narodzeniem dziecka. Trzeba tak naprawdę ułożyć wiele rzeczy na nowo – sprawdź, co u mnie sprawdziło się w 100%. Powiem Ci o moich doświadczeniach, może nawet o kilku błędach i o nauczkach, które sama sobie zapewniłam. Pokażę Ci sposoby zarządzania zadaniami, organizowania swojego życia, rzeczywistości i codzienności z maluchem. Razem zadbamy o to, aby w Twoim życiu nie było chaosu, niepewności ani tym bardziej poczucia winy.


Najbliższa edycja kursu Mamy czas rozpocznie się 23 września. Przez cały wrzesień obowiązuje promocyjna cena kursu. Zamiast 190 zł, jego koszt to 150 zł.

Cena zawiera:

 • 5 lekcji e-kursu Mamy Czas – zarządzanie czasem dla mam, które będziesz otrzymywać w każdy piątek
 • dostęp do nagrania godzinnego webinaru Jak odzyskać panowanie nad swoim życiem
 • maile z inspiracjami, dodatkowymi ćwiczeniami i materiałami, które będą wspierać Twoje zmiany
 • mnóstwo wiedzy psychologicznej, konkretnych informacji i sposobów, dzięki którym zadbasz o swój rozwój w najważniejszych sferach życia
 • mnie do dyspozycji – będę z Tobą w kontakcie mailowym przez cały czas trwania projektu

 • Od 12 lat aktywnie zarządzam swoim czasem i sobą w czasie. Sprawdziłam wszystkie metody, do jakich udało mi się dotrzeć, testowałam je w różnych miejscach i warunkach życiowych. Dziś mogę polecić Ci najskuteczniejsze metody i triki.
 • Mam w domu troje dzieci – przez ten ważny dla mnie czas macierzyństwa zrozumiałam, jak istotne jest zarządzanie czasem i szukanie dobrych rozwiązań. Nauczyłam się tak realizować cele, aby czuć satysfakcję i stawiać rodzinę na pierwszym miejscu.
 • Od ponad 10 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.
 • Opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.
 • Pracuję coachingowo nad zarządzaniem czasem – wspieram moich klientów, którzy szukają zmian w sferze zawodowej i prywatnej. Bardzo często współpracuję z mamami.

Zapraszam Cię do udziału w edycji, która rozpoczyna się 23 września. Zapisy już się rozpoczęły, możesz w każdej chwili zarezerwować swoje miejsce.

Kup na prezent

Jeśli chcesz podarować komuś kurs Mamy Czas, złóż zamówienie, a w jego opisie dodaj informację o tym, komu chcesz podarować prezent. Otrzymasz ode mnie piękny voucher do pobrania, wydrukowania i włożenia do koperty.