Dziś chciałabym opowiedzieć Wam o kolejnej książce, którą pochłaniamy w ramach akcji Oczytane Dzieci. I jest to taka książka, która trafiła do nas przypadkiem, a jednak skradła nam wszystkim serca. Masło śpi to książka idealna na dobranoc – taka, która może stać się dobrym pretekstem do rozmowy na temat rytuału zasypiania. Dla naszych dzieci jest to książeczka wypełniona humorem i miejscem na własne pomysły na rymowanki. Myślę też, że gdyby Wasz maluch zmagał się z wieczornym zasypianiem i nie do końca zgadzał się z Waszymi pomysłami na konkretną godzinę snu, to może być dobry początek rozmowy. Nic lepiej nie działa na dzieci jak uruchamianie ich wyobraźni.

Masło śpi i biblioteczka Hany

Ostatnio stwierdziłam, że najlepszą osobą do przedstawienia tej książeczki jest moja córeczka, Hana. Postanowiłyśmy pokazać na instagramie Masło śpi i przedstawić ją z perspektywy dziecka.  Zapraszam Was bardzo serdecznie do obejrzenia tego krótkiego filmiku.

 

Zapraszam Was serdecznie do subskrybowania mojego kanału na youtube. To tam zwykle zamieszczam moje nagrania wideo ze spotkań z Czytelnikami na instagramie, filmiki o książkach i inne rzeczy, które chciałabym Wam pokazać ♡