Dziś chciałabym opowiedzieć Wam o kolejnej książce, którą pochłaniamy w ramach akcji Oczytane Dzieci. I jest to taka książka, która trafiła do nas przypadkiem, a jednak skradła nam wszystkim serca. Masło śpi to książka idealna na dobranoc – taka, która może stać się dobrym pretekstem do rozmowy na temat rytuału zasypiania. Dla naszych dzieci jest to książeczka wypełniona humorem i miejscem na własne pomysły na rymowanki. Myślę też, że gdyby Wasz maluch zmagał się z wieczornym zasypianiem i nie do końca zgadzał się z Waszymi pomysłami na konkretną godzinę snu, to może być dobry początek rozmowy. Nic lepiej nie działa na dzieci jak uruchamianie ich wyobraźni.

Masło śpi i biblioteczka Hany

Ostatnio stwierdziłam, że najlepszą osobą do przedstawienia tej książeczki jest moja córeczka, Hana. Postanowiłyśmy pokazać na instagramie Masło śpi i przedstawić ją z perspektywy dziecka.  Zapraszam Was bardzo serdecznie do obejrzenia tego krótkiego filmiku.

 

Zapraszam Was serdecznie do subskrybowania mojego kanału na youtube. To tam zwykle zamieszczam moje nagrania wideo ze spotkań z Czytelnikami na instagramie, filmiki o książkach i inne rzeczy, które chciałabym Wam pokazać ♡

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
  • Zapisz się do newslettera - znajdziesz tam mnóstwo inspiracji, tekstów i pomysłów, których nie znajdziesz na blogu.