Kim jestem?Czym się zajmuję?

Jestem psychologiem, trenerem oraz autorką psychologicznych książek i bloga. Od kilku lat prowadzę kursy online, które umożliwiają współpracę z psychologiem bez wychodzenia z domu. Moją misją jest pokazywanie magii psychologii i przekazywanie wiedzy, która ułatwia życie oraz pomaga w rozwiązywaniu problemów. Realizuję swoją pasję, nagrywając podcasty, fotografując i prowadząc warsztaty rozwojowe.

Kim są moi czytelnicy?

Czytelnicy zaglądają na mojego bloga w poszukiwaniu wiedzy psychologicznej, którą można wykorzystać w życiu. Tworzę teksty, które motywują do działania i wspierają w dokonywaniu zmian w różnych sferach życia. Mocno wierzę w to, że psychologia może ulepszyć to, co dzieje się w naszych umysłach, emocjach, ciałach, rodzinach i w społeczeństwie. Inspirację i wiedzę przekazuję w artykułach, podcastach, projektach rozwojowych, kursach online i w akcjach, w których biorę udział.

Czytelnicy bloga to zarówno kobiety jak i mężczyźni (statystyki pokazują rozłożenie 50%/50%). Znaczna część moich odbiorców to osoby w wieku 25-35 lat, mieszkające w Polsce (90% czytelników).

Moje media społecznościowe

Moje media społecznościowe - facebook oraz instagram - obserwowane są przede wszystkim przez kobiety (w obu przypadkach 93% obserwujących to kobiety) w wieku 25-35 lat (58% w przypadku instagrama i 44% w przypadku facebooka), zamieszkałe na terenie Polski.

Obecność w mediach

współpraca trenerska

Oprócz kursów indywidualnych, prowadzę szkolenia, warsztaty, konsultacje indywidualne i cykle trenerskie od ponad 9 lat. Współpracuję z organizacjami, uczelniami i przedsiębiorstwami, które potrzebują wsparcia trenera i psychologa w zakresie rozwoju osobistego oraz zawodowego swoich pracowników. Poniżej przedstawiam przykładowe współprace trenerskie z ostatnich lat.

dotychczasowewspółprace z markami

Z wielką przyjemnością współpracuję z markami, realizując inspirujące projekty. Do każdego z nich zawsze staram się dodać odrobinkę psychologii, jak najwięcej motywacji i dobrej energii. Przykłady moich współprac można obejrzeć, klikając w loga marek, z którymi miałam okazję współpracować.

dotychczasowewspółprace z wydawnictwami

Jako rasowy mól książkowy i osoba wspierająca czytelnictwo w Polsce, zawsze chętnie współpracuję z wydawnictwami. Oprócz książek psychologicznych i tych związanych z rozwojem osobistym, wybieram do współprac:

  • książki dla dzieci (w ramach projektu Oczytane dzieci
  • książki związane z tegoroczną Listą Książek
  • powieści
  • książki związane ze stylem życia, modą i zdrowiem
  • tomiki poezji

Staram się pokazywać przeczytane książki i dzielić się wnioskami z lektury na moim instagramie - przede wszystkim pod hashtagiem #biblioteczkaedytyzajac