Wyzwanie Dziennik Rozwojowy trwa – niewiarygodne, że wkrótce je kończymy. Przed nami jeszcze 10 ostatnich pytań. Mam wielką nadzieję, że ten kwietniowy projekt był okazją do refleksji, ale też odskocznią od tych wszystkich lęków, znaków zapytania, stresu.

Dziś przychodzę z kolejnym punktem programu.

Czas na kolejne rozdanie

Codzienne notowanie może być wymagającym zadaniem – szczególnie wtedy, gdy wydaje nam się, że czasu jest mniej niż kiedykolwiek w życiu. Liczę mocno na to, że wspólnie zmobilizujemy się do działania i zadbamy o motywację do działania. Przygotowałam dlatego kilka dodatkowych kopniaków motywacyjnych razem z Partnerami wyzwania. Podczas wyzwania na moim profilu na instagamie pojawią się rozdania, w których można zdobyć:

  • zestaw książek Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego, które od czasów studiów jest jednym z najważniejszych wydawnictw dla mnie. Współpracowaliśmy wielokrotnie, a dzisiaj działamy wspólnie podczas wyzwania. O rozdaniu pisałam tutaj.
  • zestaw książek Wydawnictwa Sensus – z Sensusem wydałam wszystkie moje książki i tym bardziej cieszę się, że uczestnicy będą mogli otrzymać te, które dla nich wybrałam 
  • zestawy herbat firmy Teekanne – herbata jest moim ukochanym napojem, nie wyobrażam sobie bez niej dobrego dnia. I dlatego wybiorę dla zwycięzców rozdania herbacianego moje ulubione herbaty Teekanne i wyślę je wprost do ich domów 
  • wejściówkę na Wiosenne Warsztaty Psychologiczne online dla rodziców, które poprowadzę 25 kwietnia. Zapisy już się rozpoczęły, ale jedno miejsce zostawiam dla zwycięzcy rozdania.
  • bezpłatny udział w dowolnie wybranym kursie online, które prowadzę – w dowolnym czasie. Tutaj znajdują się wszystkie kursy, które prowadzę. Zwycięzca będzie mógł wziąć udział w kursie kiedy chce.

Drugie rozdanie z Teekanne i Psychologią w Polsce

Teekanne Polska przekazuje na rozdanie przepyszne herbaty, a ja wraz z moją firmą dodajemy do nich wejściówkę na Wiosenne Warsztaty Psychologiczne dla rodziców online. Do zwycięzcy rozdania wyślę 30 pudełek z moimi ulubionymi herbatami Teekanne, a mailem prześlę wejściówkę na szkolenie. Warsztaty odbędą się 25 kwietnia online i potrwają 3 godziny.

Moja psychologia wynurza się z filiżanki herbaty.

Mocny napar otrzeźwia, układa myśli i sprawia, że słowa wypływają spod moich palców. Czasem mam wrażenie, że każde z nich działa na swoją rękę – gromadzą, szukają swojego miejsca, krążą wokół mnie i nie pozwalają mi pójść dalej. Wystarczy łyk herbaty, aromat otulający mnie coraz ciaśniej – piszę. Z chaosu myśli, pomysłów i luźnych idei powstaje tekst, który mam odwagę wysłać w świat.

Nie wiem, jak wyglądałaby moja psychologia bez tego rytuału. Czy miałaby w sobie to coś, co w niej doceniam? Może byłoby trudniej złożyć słowa w zdanie, które sama lubię czytać? 

Bardzo się cieszę, że będę mogła wysłać do zwycięzcy kawałek mojego herbacianego rytuału. W paczce ode mnie znajdzie się 30 pudełek herbat Teekanne.

Rozdanie rozpoczęło się 19 kwietnia na moim profilu na instagramie. Zapraszam serdecznie i przypominam: można zapisać się do wyzwania w każdej chwili.