Do tej pory napisałam i wydałam trzy książki psychologiczne. Każda z nich jest moim powodem do dumy i dotyczy różnych sfer życia człowieka. W 30 dni do zmian. Dokonaj życiowej metamorfozy w kilka tygodni piszę o zmianie, która czai się za rogiem. Mocno wierzę w to, że każdy z nas może małymi krokami lub wielkimi krokami milowymi, ulepszyć swoje życie. 30 dni do zmian w związku to podróż, którą sama staram się podążać. Wypełniłam ją po brzegi wiedzą o budowaniu relacji, ale też kawałkami kultury, które mogą inspirować do własnych poszukiwań. Natomiast Rodzic najlepszy pod słońcem to życzenie, które składam każdemu rodzicowi. W tej książki opisałam najważniejsze zasady i wskazówki szczęśliwego rodzicielstwa.

Podziel się recenzją

Jeśli na Twojej stronie pojawiła się recenzja którejś z moich książek, koniecznie daj mi o tym znać. Z wielką radością poznam Twoją opinię i pokażę moim pozostałym Czytelnikom, co sądzisz.

Pomóż mi stworzyć wyjątkowy album

Dziękuję Ci za to, że sięgasz po moje książki. Właśnie w ten sposób spełnia się moje wielkie marzenie – książka, którą napisałam, jest czytana.

Chciałabym stworzyć tutaj na blogu wyjątkowy album – moja książka w Waszych rękach. Dołączysz do mnie? Oczywiście podlinkuję do Twoich miejsc w sieci – daj koniecznie znać, gdzie.    TAKNIE


    TAKNIE


    TAKNIE