Zwlekałam, zwlekałam i zwlekałam. A może tak miało być? 😉 Plan był prosty – poświęcę mnóstwo czasu w styczniu na to, aby opracować nowy e-kurs, na który wiele osób czekało. Temat dzieci, psychologii rozwojowej, wychowywania i wspierania najmłodszych w rozwoju zawsze był dla mnie ważny. Oczywiście, że przede wszystkim znaczenie ma to, że sama mam dzieci – niedługo będę mamą trójki. Ta rola mamy jest dla mnie czymś z jednej strony oczywistym – wiedziałam zawsze, że będę mieć dzieci, że muszę mieć dzieci. Z drugiej strony ta rola jest dla mnie nie tyle obowiązkiem co raczej szansą. Widzę bardzo wyraźnie to, jak zmieniłam się w ciągu minionych lat. Nauczyłam się wielu rzeczy, uporządkowałam sobie w głowie całą masę przekonań i przestawiłam zupełnie swoje priorytety. Podjęłam kilka decyzji, które parę lat temu po prostu bym wyśmiała. Dom na wsi – nigdy w życiu! Praca z domu? JA!? Chciałabym powiedzieć, że zmieniłam się, ale chyba tutaj bardziej pasuje mi: stałam się sobą. I staję się sobą dzień za dniem.

 

No właśnie. Rola mamy. Wychowywanie dzieci, od którego nie ma urlopu, nawet jeśli bardzo pragnie się wolnego dnia. Wzloty i upadki, lekcje. U mnie dodatkowo masa książek, teorii, wątpliwości i pewności. Misz masz kompletny i totalny, wymieszany z satysfakcją i wrażeniem, że naprawdę warto się starać.

 

I dlatego właśnie postanowiłam połączyć wiedzę z doświadczeniem po to, aby przygotować zupełnie nowy projekt dla Was. Jestem bardzo ciekawa Waszego odbioru – pozostałe e-kursy cieszą się nadal dużym zainteresowaniem i też przy tym wierzę, że zrobiłam dobrą robotę.

 

E-kurs “Rozwijanie inteligencji emocjonalnej dziecka” potrwa aż 16 tygodni. Tak jak lubię – zamiast kursów w wersji instant, proponuję długofalowy proces wypełniony wiedzą, inspiracją i narzędziami psychologiczymi, które można wykorzystywać w życiu. Inteligencja emocjonalna jest bardzo ważna – podobno to najważniejszy czynnik sukcesu i szczęścia. Im lepiej funkcjonujemy w tym świecie emocji, tym lepiej radzimy sobie z trudnymi sytuacjami, konfliktami, problemami czy kryzysami. Dziecko, które od najmłodszych lat uczy się emocji, ich regulowania, motywowania siebie, szukania rozwiązań czy rozumienia innych ludzi, ma łatwiej w życiu. Rodzic czy opiekun, który świadomie działa z tymi emocjami dziecka, sam lepiej radzi sobie ze swoimi własnymi odczuciami, które nie zawsze są łatwe.

 

 

 

I to jest e-kurs, o którym marzyłam. Za mną wiele prac nad tym projektem – startujemy 14 kwietnia 2017 🙂 Jeśli macie ochotę na szczegóły – zapraszam tutaj.