Najłatwiej byłoby spisać na straty niektóre związki, ludzi, uczucia, które łączą i uczucia, które dzielą. Czasem towarzyszy nam ból, który nie tylko rozgrywa się w głowie i emocjach, ale często też jest fizyczny. Gdy “boli” związek, coś dzieje się w okolicy serca. Czasem ściska coś za gardło, trudno przełknąć ślinę, wypowiedzieć choć zdanie pewnie, z energią. Tak, najłatwiej jest zamknąć drzwi za kolejną nieudaną relacją. Jak bardzo kusi trzaśnięcie drzwiami przed oczami człowieka, którego znamy całe życie! Jak oczywistym wydaje się zaryglowanie drzwi przed przyjacielem, który zgubił drogę do naszego serca.

 

A gdyby tak spróbować powalczyć? Chociaż ten jeden, ostatni raz?

 

Dziś mam dla Was konkurs o walce, o ratowaniu relacji, o odświeżaniu związków, o miłości, o przyjaźni i o zaangażowaniu. W zamian za Waszą kreatywność daję całkiem sporo egzemplarzy mojej najnowszej książki. Dołączycie?

 

Nagrody

Nagrodą w konkursie są egzemplarze mojej książki 30 dni do zmian w związkuDla każdej z poniższych kategorii tematycznych mam dwa egzemplarze książki (w sumie to osiem egzemplarzy). Dla dziewczyn, które realizują ze mną projekt Najlepsza wersja siebie mam dwa kolejne egzemplarze. Książki zostaną przesłane do czytelników bez względu na to, gdzie się znajdują. Każda z nich będzie miała w środku specjalną dedykację ode mnie.

Zasady udziału w konkursie

1. Wybierz jedną z kategorii tematycznych, na której temat się wypowiesz:

  • związek romantyczny
  • relacja z rodzicem
  • relacja z rodzeństwem
  • relacja z przyjacielem

2. Wymyśl 5 sposobów na wiosenne odświeżenie jednej z powyższych relacji. Weź pod uwagę zarówno kreatywne sposoby na pobudzenie dobrej energii w związku jak i sposoby, które mogą zadziałać, gdy w danej relacji źle się dzieje.

3. Wyślij swoją odpowiedź na mój adres: konkurs@edytazajac.pl – nie zapomnij o wyrażeniu zgody na publikację Twoich sposobów na moim blogu. Powstanie z tego piękny artykuł, który pomoże wielu osobom 🙂

Ważne: Jeśli bierzesz udział w grupie Najlepsza wersja siebie, daj znać też o tym!

Czas

Konkurs potrwa od 20 lutego do 2 marca 2018. Informacje o zwycięzcach zamieszczę na stronie bloga najpóźniej do 5 marca 2018. Po uzyskaniu adresów od zwycięzców wysyłam książki we wtorek 6 marca.

 

 

Co Wy na to?

 


Regulamin konkursu