Organizacja – z całą pewnością mogę powiedzieć, że to moje drugie imię. To magiczne słowo rozbrzmiewa w mojej głowie i zwiastuje nadzieję. Czy mogłabym żyć bez organizacji? Oczywiście, że tak. Wiem jednak, po wielu wzlotach i upadkach, że to właśnie ona jest dla mnie kluczem do spokojnego życia.

Kiedy w 2014 roku po raz pierwszy udostępniłam na moim blogu organizer Projekt Życie, byłam zdumiona tak wielkim zainteresowaniem tymi materiałami. Każda osoba, która weszła na moją stronę mogła pobrać arkusze, planery, kalendarze i karty organizera, który ułatwiał życie. Otrzymałam setki komentarzy i widziałam, jak wiele osób drukuje swój własny organizer. Do dziś właśnie ta (niekompletna już – strona duch) podstrona na blogu jest odwiedzana ponad 50 tysięcy razy rocznie, a ja regularnie jestem pytana o to, jak godzę życie z trójką dzieci z pracą zawodową, prowadzeniem własnej firmy i realizacją pasji. Zawsze powtarzam, że moim jedynym sekretem jest ogranizacja.

W tym roku postanowiłam zrobić coś, co marzyło mi się od bardzo dawna. Uwielbiam tworzyć kursy online i od dłuższego czasu dostawałam z każdej strony motywacyjne kopniaki, aby pokazać dokładnie to, jak ja organizuję nasze życie. W minionych latach wypracowałam sposoby, które ratują mi codzienność, ale i dają to, co cenię sobie najbardziej: wrażenie, że jestem na bieżąco ze swoim życiem. Nie znoszę się spóźniać i nie lubię niedoczasu. Podoba mi się natomiast spokojny tryb życia, uporządkowany dom i to piękne wrażenie, że mój świat jest poukładany. Zauważyłam wiele razy, że to właśnie organizacja sprawia, że lepiej radzę sobie z kryzysami. Dzięki niej nie tracę gruntu pod nogami, nie załamuję się i widzę światełko w tunelu. To jest coś, bez czego nie chcę żyć.

Stworzyłam zatem kurs Organizacja od A do Z, który jest odpowiedzią na wszystkie pytania na temat spokojnego, zorganizowanego życia. Kurs z pewnością nie jest skierowany do osób, które liczą, że wspaniałe osiągnięcia nie wymagają niczego poza przeczytaniem kilku słów artykułu. Stworzyłam projekt, podczas którego uczestnicy przystąpią do konkretnych organizacyjnych działań i krok po kroku zapanują nad chaosem. Przygotowałam zestawy zadań, pytań, arkuszy do wypełnienia i spraw do załatwienia, dzięki którym życie staje się spokojniejsze, bardziej przewidywalne i satysfakcjonujące. Jeśli, podobnie jak ja, chcesz realizacji celów na różnych polach życia, zachęcam Cię do zapoznania się z kursem. I uprzedzam: jak w każdym moim kursie, tak i tutaj musisz nastawić się na pracę z kimś, kto wymaga, przypomina, powtarza, zadręcza, męczy i namawia do podejmowania kolejnych kroków  Myślę, że znasz mnie na tyle, aby stwierdzić, jak to wygląda.

Dzisiaj mam dla Ciebie propozycję – 10 tygodniowy e-kurs Organizacja od A do Z.


Kilka słów o tymJak wygląda e-kurs

JAK DŁUGO POTRWA SZKOLENIE?

Przez 10 tygodni będziesz otrzymywać ode mnie lekcje organizacji

E-kurs został skomponowany tak, abyśmy mogli pracować intensywnie przez 10 tygodni. Raz w tygodniu otrzymasz ode mnie lekcję organizacji, dzięki której zaprowadzisz porządek w swoim życiu. Lekcje stworzone są tak, aby podjąć temat tygodnia, przestawić Ci konkretne pomysły do wdrożenia w życie i zaproponować Ci rozwojowe ćwiczenia, które dają efekty niemal od razu. Moim celem jest towarzyszenie Ci w rozwoju tak, abyś czuł moje wsparcie i zaangażowanie. Dzięki nim przygotujesz dla siebie kolejne rozwiązania, opracujesz schematy organizacji i krok po kroku zaczniesz usuwać chaos ze swojego życia. E-kurs Organizacja od A do Z to propozycja psychologiczna – znajdziesz w nim mnóstwo narzędzi psychologicznych, inspiracji i wiedzy, które zapewnią Ci zmiany, których pragniesz. Oprócz tego arkusze do pobrania, dzięki którym stworzysz swój własny organizer życia.

JAK WYGLĄDA TAKI EKURS?

Widzimy się tylko online.

E-kurs odbędzie się online. E-kurs ma być dostępny w każdym miejscu w Polsce i na świecie – dzięki temu w podczas moich e-kursów mogę mieć kontakt z Czytelnikami, którzy niekoniecznie mogli przyjechać do Krakowa na szkolenie. Do standardowych, czytanych lekcji dodaję tym razem opcję uczestniczenia w webinarze, arkusze po pobrania, dodatkowe maile z inspiracjami i wskazówkami, które można wykorzystać również z bliskimi osobami.

Podczas 10-tygodniowego kursu otrzymasz ode mnie materiały w formacie .pdf, które możesz wydrukować i wykorzystywać do swojej pracy rozwojowej. Ponadto spodziewaj się maili z inspiracjami, ciekawymi propozycjami i dodatkowymi ćwiczeniami, które pozwolą porządnie zorganizować swoje życie. Jeśli potrzebujesz mojego profesjonalnego wsparcia, możesz skorzystać z opcji konsultacji mailowych przez cały czas trwania kursu.

sprawdźCzy ten kurs jest dla Ciebie?

E-kurs Organizacja od A do Z jest propozycją skierowaną do osób, które chcą zapanować nad chaosem w swoim życiu, potrzebują konkretnych wskazówek i sposobów na skuteczne działanie. Program kursu został tak skomponowany, aby uczestnicy mogli zadbać o najważniejsze elementy swojego życia, zaprowadzić w nich porządek i stworzyć życie o wiele bardziej spokojne i harmonijne.

Tematy, które będą rozwijane podczas kursu:

 1. Zorganizowany styl życia – przydatne narzędzia, aplikacje, rozwiązania analogowe i metody, na których warto opierać swoją organizację
 2. Organizacja dnia – jak wycisnąć z każdej doby jak najwięcej efektów
 3. Organizacja zdrowego stylu życia
 4. Organizacja życia z dzieckiem – jak dbać o rozwój dziecka i jak ustalać to w czasie
 5. Planowanie menu – jak oszczędzić czas, pieniądze i dbać o zróżnicowaną i ciekawą dietę
 6. Obowiązki domowe – jak dbać o czysty i piękny dom, jak rozdzielać obowiązki i dbać o porządek na co dzień
 7. Planowanie długofalowe – jak stworzyć strategię na rok, która ma szansę realizacji
 8. Planowanie krótkofalowe – planowanie miesiąca i tygodnia w taki sposób, aby możliwa była realizacja działań
 9. Organizacja swojej własnej zmiany – jak osiągać cele osobiste, w jaki sposób motywować się do ich realizacji, jak wplatać w codzienność własny rozwój
 10. Wzmacnianie swojej efektywności – co robić, aby widzieć rezultaty swoich działań i jak radzić sobie w kryzysowych sytuacjach

E-kurs kieruję do osób, które:

 • chcą opanować chaos panujący w ich życiu
 • nie wiedzą, jak pogodzić ze sobą wszystkie pełnione role i obowiązki, które czekają na wypełnienie
 • powtarzają jak mantrę, że zaczną ćwiczyć, lepiej się odżywiać, bawić z dziećmi, realizować pasję dopiero wtedy, gdy ogarną się w życiu
 • szukają nie tylko wiedzy związanej z lepszą organizacją, ale też konkretnych trików, sposobów, które można wykorzystać od razu, gotowych arkuszy i materiałów do własnej pracy nad organizacją
 • potrzebują nie tylko pokonać chaos i wprowadzić w życie organizację, ale też zadbać o swoje podejście, sposób myślenia i nawyki wspierające ich działania
 • chcą przez dziesięć tygodni współpracować z psychologiem nad zmianą
 • są zdeterminowane do działania – dostrzegają te wszystkie możliwości, jakie mają przed sobą, piękne cele, które czekają na realizację

Kilka słów o tymczego dowiesz się podczas szkolenia

Poznasz przydatne narzędzia

Każda z lekcji e-kursu zawiera narzędzia związane z obszarem życia, który w danym tygodniu organizujemy. Każda lekcja jest instrukcją obsługi danego tematu. Pokażę Ci, że można zorganizować się na papierze, ale i zdradzę Ci, w jaki sposób możesz wykorzystać technologię do zarządzania swoim życiem. Spokojne życie jest w zasięgu ręki, trzeba tylko je dobrze poukładać.

Poznasz skuteczne sposoby

Wierzę w to, że można naprawdę bardzo dobrze zorganizować swoje życie i realizować się na wielu polach. Dlatego podczas tworzenia kursu zadbałam o to, aby każda lekcja była wypełniona po brzegi materiałami, przykładami, pomysłami na rozwiązywanie trudnych sytuacji i skutecznymi sposobami, które sprawiają, że problemy znikają lub nie przeszkadzają tak bardzo w codzienności. Moim celem jest zbudowanie z Tobą większej życiowej przewidywalności.

Poznasz niezawodne techniki

E-kurs ma być Twoim wsparciem w organizowaniu życia. Otrzymasz ode mnie arkusze, z których możesz korzystać każdego dnia. Zostały one stworzone tak, aby każda lekcja była dla Ciebie krokiem milowym w organizacji Twojego chaosu. Po zakończeniu kursu będziesz mieć w ręku własny organizer uszyty na miarę. Pokażę Ci zarówno psychologiczne aspekty zorganizowanego życia, ale i podzielę się z Tobą moimi własnymi doświadczeniami, trikami, które wykorzystuję każdego dnia.


Jaki jestkoszt udziału w kursie?

Udział w czasie trwania edycji październikowej kosztuje 350zł. Zapisy trwają do 15 października wtedy też otrzymasz pierwszą lekcję kursu. Jeśli chcesz rozpocząć kurs szybciej, koszt udziału to 390 zł.

Cena zawiera:

 • 10 lekcji e-kursu Organizacja od A do Z, które będziesz otrzymywać w raz w tygodniu
 • udział w webinarze Tak się NIE organizujemy – czego nie warto robić?
 • maile z inspiracjami, dodatkowymi ćwiczeniami i materiałami, które będą wspierać Twoje zmiany
 • mnóstwo wiedzy psychologicznej, konkretnych informacji i sposobów, dzięki którym zadbasz o swój rozwój w najważniejszych sferach życia
 • mnie do dyspozycji – będę z Tobą w kontakcie mailowym przez cały czas trwania projektu

kilka słów o tymdlaczego warto ze mną pracować

 • od ponad 9 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.
 • opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.
 • pracuję coachingowo i trenersko nad organizacją życia i przestrzeni zawodowej – wspieram moich klientów w osiąganiu celów, zaprowadzaniu porządku w życiu i realizacji celów.

Garść informacji o tymJak się zapisać?

Zapraszam Cię do udziału w edycji, która rozpoczyna się 15 października 2021. Zapisy już się rozpoczęły, możesz w każdej chwili zarezerwować swoje miejsce. Jeśli chcesz wziąć udział w kursie wcześniej, możesz zakupić kurs w dowolnej chwili.

Kup kurs na prezent

Jeśli chcesz podarować komuś kurs Organizacja od A do Z, złóż zamówienie, a w jego opisie dodaj informację o tym, komu chcesz podarować prezent. Otrzymasz ode mnie piękny voucher do pobrania, wydrukowania i włożenia do koperty.


kiedy odbędą siękolejne edycje kursu i webinary

kwiecień, 2021

Brak wydarzeń

październik, 2021

15paźCały dzieńOrganizacja do A do ZKurs online - 10 tygodni

listopad, 2021

25lis21:00- 22:00Webinar: Tak się NIE organizujemy!webinar